Skocz do zawartości
misiek427

Zamek (rygiel) LP dziwnie działa???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Mam taki problem,wczoraj podczas otwartych drzwi i włączonym zapłonie na chwile tylko załączył mi się gong otwartych drzwi i lampka na dolym progu,dosłownie na 2 sekundy,a pózniej drzwi zachowywały sie jak zamknięte,czyli lampka zgasła,gong ucichł,i środkowe lampki tez zgasły.Popatrzałem na rygiel zamka i okazało sie ze nie odbił do końca,więc go lekko nacisnełem i wszystko z powrotem sie załaczyło.Jednak pojawił sie drugi problem w tym momencie po zamknięciu drzwi,chyba zamek nie podaje info iż jest w pozycji zamkniętej i co sie z tym wiąze non stop słysze gong,lampki nie chca gasnąc,i aby było mało to nie mogęzamknąc zamków pilotem oraz nie świeci sie dioda w drzwiach.Po próbie zamknięcia w manulau czyli kluczykiem zamykam tylko jeden zamek tj kierowcy.Nadmienie ze w kabinie po nacisnięciu przycisku zamknij/otwórz wszystko działa,szyby tez sie otwierają.

 

Prosze o pomoc czy to zamek master do wymiany,czy coś w module komfortu ??? sprawdzałem vagiem i jest bład związany z komunikacja,brak sygnału, tylko dziwne jest to ze po zamknięciu w manualu mogę pilotem otworzyć wszystkie zamki a zamknąc nic???

 

:niekumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krańcówka zamka do sprawdzenia i opcja szukaj do użycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie krańcówka a jak dla mnie zimne luty. w każdym bądz razie trzeba zdjąć tapicerkę... odkręcić blachę (wcześniej podnośnik szyby) wydłubać zamek i go rozłożyć. Sprawdzić krańcówkę... i zimne luty do poprawy :) czyli norma... :]

 

wszelkie info na temat demontażu i naprawy jest juz na forum.

 

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej jest wymienic zamek niz bawic sie w luty itd??? zamek uzywka od 40 zł mozna juz kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie łatwiej jest wymienic zamek niz bawic sie w luty itd??? zamek uzywka od 40 zł mozna juz kupic

 

To sobie kup i od razu poprawiaj luty i mikrostyki ;)

Bez sensu,nawet nowe zamienniki nie zastąpią oryginału,więc warto jednak zabrać się za naprawę starego zamka zdemontowanego z samochodu.

Coś na temat naprawy zamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności