Skocz do zawartości
kalixst

Opiłki w płynie hamulcowym - pompa do wymiany ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

dzisiaj autoryzowany serwis mi nie wymienił płynu hamulcowego zgodnie z moim zleceniem (standardowa wymiana co 2 lata).

Zadzwonili do mnie z info, że mam opiłki w płynie hamulcowym i rekomendują wymianę pompy hamulcowej (koszt 1000pln).

 

Czy to możliwe ? - przebieg 144000km

 

Na razie wstrzymałem się z wymianą płynu. - hamulce działają bez zarzutu.

 

Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja bym staral sie o gwarancje bo do cholery gdzie twoja wina w tym ? auto serwisowane w aso ? i nie wiadomo jak dlugo te opilki juz sa zreszta pierwsze slysze o poilkach w plynie i jak do tego doszli bez wyssania plynu /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto Jesli jest po Gwaranci to nić nie uzyskasz. płyn było wymienić i poprosić by przepłukali cały układ. a co do wymiany pompy to sązestawy naprawcze( wszystkie gumki) i można je tylko wymienić jak już zacznie się coś dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jak jest po gwarancji to moze probowac walczyc bo pompa hamulcowa w aucie 4 letnim nie ma prawa sie zatrzec !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzieli, że lepiej nie wymieniać płynu na nowy, bo to może to pogorszyć sytuacje. Nie sugerowali zestawu naprawczego.

 

Hamulce działają bez zarzutu. Co robić w takiej sytuacji ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobowac zajzec do innego kolegi a nie serwisu niech obejzy to i oceni bez chciwosci bo jak dla mnie jakim kur...... cudem oni opilki zauwazyli ? ja jak w pracy wymieniam plyn i tak samo moi koledzy mam wyje.... na to co tam jest w zbiorniczku wkladam weza odsysam stary plyn i wlewam nowy a tu sie jacyc magicy znalezli co kit wstawiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności