Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Abe's... ogladam zapodany przez Ciebie schemat i widze ze do osobowek zaczyna trafiac to co od dawna siedzi w Euro-5 ciezarówek (moduł Adblue,wtryskiwacz itd itp) i do tego jeszcze dodatkowo DPF w osobowce. Jak tak bedzie to ludzie nie zarobia na czesci jak zacznie sie to sypac...chyba ze koncerny beda mialy bardziej przystepne ceny ;) dla skromnych uzytkownikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...chyba ze koncerny beda mialy bardziej przystepne ceny dla skromnych uzytkownikow

 

 

ooo tak - na pewno tak będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak sprawuje się DPF w B7 1.6 TDI? Tam jest suchy czy mokry? Czy ze względu na to, że dpf jest razem z katalizatorem - jest mniejszy i szybciej się zapycha? Jak często się zapycha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to ten sam silnik co w fabii 1.6 tdi ale te silniki są rewelacyjne, u nas we flocie bez poważnych awarii te motory dolatują 300k km, z dpf nie ma żadnego problemu choć 1/3 lata po mieście.. jedynie przemyśl czy ci nie będzie brakowało mocy przy takiej masie auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zależy mi na opinii o dpf - jak często sie wypala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zależy mi na opinii o dpf - jak często sie wypala?

 

heloł,

 

to zalezy ile i gdzie jedziesz.

Jesli jedziesz duzo trasy to umnie przez 200.000 wogule.

Ale Zona jedzie n.p prawie tylko miasto to co 1500-2000 km włącza się program wypalanie filtra DPF.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2helios2, czy możesz mi powiedzieć w jaki sposób widzisz właczanie się wypalania DPFu? U siebie jestem w stanie stwierdzić to tylko podczas jazdy w mieście. ( swad spalonej gumy ). W Dafie mam wskaźnik zapełnienia filtra i tęsknię za czymś takim w passacie. Co do pytania na temat dpf w 1.6 tdi , to moje auto ma 55000 km i do tej pory nie miałem problemów z filtrem ( zreszta, żadnych innych również ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności