Skocz do zawartości
Gość iwan86

[AFN] Kolo jednomasowe a chip

Rekomendowane odpowiedzi

Gość iwan86

Pytanie dotyczy jakis przeciwskazan co do tego typu pomyslu. Zakupilem Caly KIT made in Valeo, nowe turbo,oraz nowy caly pakiet zawieszenia MS'a.

 

Czy sa jakies przeciwskazania do chiptuningu jesli chodzi o kolo jednomasowe wraz z takim sprzeglem? bo roznie z tym bywa... a nie chce byc typowym polakiem ktory robi a potem mysli :fajny (bez urazy oczywiscie)

 

Czy takie sprzeglo badz kolo jednomasowe zamachowe dobrze zniesie wiekszy moment niutkow, lepiej niz oryginal z dwumasa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. No taki jednomas powinien zniesc na pewno wiecej niz dwumas. Śmialo CIPUJ :D

 

Ja mam u siebie prawie 400 nm i dwu mas ma sie dobrze a mam sporo km zrobione :) takze nie panikuj tylko rob i ciesz sie z jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nowym całym komplecie sprzęgła i dwumasu zrobiłem zaledwie 35tys. km Niepamietam czy był to LUK czy Sachs ale raczej LUK. Już mam pierwsze oznaki ślizgania sie sprzęgła... Setup to 156HP i chyba 350 albo 370nm- tez juz niepamietam... pozniej zerkne na wykres z hamowni dla przypomnienia. Niebawem czeka mnie regeneracja sprzęgła i albo bede chciał je wzmocnic u Radzikowskiego albo oddam do obicia w spieki ceramiczne (w Gdyni) ktore sa podobno o wiele wytrzymalsze. Wybiore raczej opcje ze spiekami ceramicznymi ktora jest tansza bo kosztuje okolo 500zl a Radzikowski z tego co kiedys slyszalem biedze okolo 1500(moze zle slyszalem).

 

Moze ktos juz zmienial okladziny sprzegla na ceramiczne??

Chetnie wysluchal bym jakis opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności