Skocz do zawartości
zejnowski

Spot Opłatkowy 11.12 sobota

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko nie rozumiem parcia aby wszyscy jedli to samo.

To nie parcie, tylko raczej chęć jak to w domu, wszyscy siadają, wszyscy jedzą to samo. Moim zdaniem inna atmosfera. Na razie jednak tylko jedna osoba zgłosiła mały protest... słucham więc dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwracam honor łopiekunowi :)

 

za każdym razem przeskakiwałem na ostatnią stronkę ;)

 

Gładki nie siej zamieszania z posiłkami :mlotkiem bo znowu będą zgrzyty jak przed kręglami . Jak czegoś nie będziesz chciał papusiać to nikt cię do tago nie zmusi i zamówisz sobie inną potrawkę .

 

to ma być nasza wigilia i opłatek i ma być miła atmosferka zarówno przed jak i w trakcie :glaszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jedynym problemem jest to abyśmy nie musili czekać aż nam podadzą to wystarczy się zapoznać wcześniej z jadłospisem i się zadeklarować co się je. Dominik zrobi listę ile czego i dla kogo i zamówi tyle co trzeba na konkretną godzinę.

I tu gładki ma rację. Niech ktoś kto ma najbliżej skoczy weźmie menu i wstawi na forum. Każdy wybierze co chce, Dominik zrobisz listę i bedzie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sieję zamieszania tylko poprostu nie rozumiem czemu miałbym jeść coś na co kompletnie nie mamochoty-bo tak też może się zdarzyć. Jeżeli będzie znane menu to można wybrać np dwa warianty tak aby był wybór. Wiesz ja jestem poprostu uczulony na takie "robienie komuś dobrze" na siłę a w związku z tym, że jestem wyszczekany to staram się mówić co myślę ;). Generalnie nadal nie rozumiem dlaczego mamy jeść wszyscy to samo i nadal nikt nieodpowiedział na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to niech ktoś montuje menu i będzie luzik i bez zgrzytów

 

każdy wstępnie wybierze to co będzie chciał i po krzyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam aparatu więc nie mam po co jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że jestem wyszczekany to staram się mówić co myślę

wiemy cos o tym:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dominik zrobisz listę i bedzie

Wy chyba niepoważni jesteście, że wcześniej będę robił listę z żarciem, wyobrażacie sobie...

1 osoba: pół rosołku, ziemniaki kotlet

2 osoba: pół pomidorowej, frytki kurczak

3 osoba: żurek, naleśniki

itd. itp.

 

Albo wszyscy jedno, albo wszyscy zamawiają na miejscu.

Poza tym trochę dziwnie, póki Gładki nie wsniósł swoich postulatów reszta pisała, że jedno żarełko... zastanówcie się nad swoim zachowaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba niepoważni jesteście, że wcześniej będę robił listę z żarciem, wyobrażacie sobie...

1 osoba: pół rosołku, ziemniaki kotlet

2 osoba: pół pomidorowej, frytki kurczak

3 osoba: żurek, naleśniki

itd. itp.

 

Albo wszyscy jedno, albo wszyscy zamawiają na miejscu.

Poza tym trochę dziwnie, póki Gładki nie wsniósł swoich postulatów reszta pisała, że jedno żarełko... zastanówcie się nad swoim zachowaniem

:kijemgo: kijem ich:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik to tak zawsze jest ;). A na jakiejś swojej stronie nie mają menu? Jak będziesz rozmawiał to zapytaj może chociaż będą mieli w wersji elektronicznej :)

 

A tak na marginesie co to za problem zrobić listę z tym co kto chce? Wszyscy dostaniemy o czasie i zjemy razem a nie na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 osoba: pół rosołku, ziemniaki kotlet

2 osoba: pół pomidorowej, frytki kurczak

3 osoba: żurek, naleśniki

itd. itp

Nie chodzi o to tak jak ty piszesz. Tylko x rosołków i x barszczyow

10 schobowych ala"cos ., 4 placki itp. I jak moga to przygotować na X godzine zeby kazdy mógl o tym samym czasie zjeść.

 

Ja nie jestem przeciwny wspólnemu menu ale jak można bedzie sobie wybrać jedzenie to dlaczego z tego nie skorzystać. Wrzucić menu i niech sie każdy do np. 05.12 zdecyduje co chce jesć wyslesz faxem co chcemy i bez zgrzytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprostu nie rozumiem czemu miałbym jeść coś na co kompletnie nie mamochoty-bo tak też może się zdarzyć.
zgadzam się z Gładziną,najlepiej jak by było ogólnodostępne menu i każdy sobie popatrzy i napisze konkretnie co będzie spożywał,tylko później żeby nie było zamieszania że ....yyyy...może bym jednak zjadł coś innego.....to co każdy z nas wybierze z menu będzie musiał zjeść i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie co to za problem zrobić listę z tym co kto chce? Wszyscy dostaniemy o czasie i zjemy razem a nie na raty.

W takim razie nie ma co gościowi nawet głowy zawracać po prostu przyjeżdżamy i zamawiamy, proste.

 

capslock82, ty widzę jak chorągiewka jesteś, na tą stronę co wiatr wieje. Zdecyduj się, wcześniej wspólne menu Ci pasowało.

 

Ok, temat nad menu zamykam. Spotykamy się na miejscu o ustalonej godzinie i zamawiamy co chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do ktorej planowana libacja?:) bo nie wime cy mi bedize sie oplacalo jechac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty no o 2h Ci przesunęliśmy spotkanie, mógłbyś też się poświęcić ;)

 

Pewnie z 3h zejdzie przynajmniej ja tak planuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie 2 godizny??:D z tego co widzialem to kazdy wolal pozniej niz 12:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty czytasz I-szy post? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ty czytasz I-szy post?

a no nie czytam:D, dobra to ja bede ok 16 na oko, moze przed sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
capslock82, ty widzę jak chorągiewka jesteś, na tą stronę co wiatr wieje. Zdecyduj się, wcześniej wspólne menu Ci pasowało.
Pomysł Gladkiego nie jest zły i lepszy niż wspólne menu dlatego zmieniłem zdanie. I nie jest to straszny kłopot zeby zdobyć od nich menu.

 

 

Dobra koniec dyskusji na temat menu bo zaraz się zacznie ostrzejsza dyskusja a to nie potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności