Skocz do zawartości
Ma3y

Gdzie kupić dymione kierunki?? Passat B3

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chce sprawić sobie dymione kierunki na przód zęby mieć kompletny smoked front. Problem polega Tylko na tym zew nawet na alledrogo lub ebay-u swistaku nawet u mapeta nie ma ich wszędzie tylko białe.... zna ktoś jakiś sklep gdzie można kupić? Jak pamiętam jeszcze niedawno były na alledrogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne dymione kierunki to większy problem zakupić niz ciemna soczewkę helli więc zostaje modzić białe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale na allegro byly czarne ladne kierunki nowe (zamienniki) 60zł kosztowały... a białe chcialem modzić ale rozkleic ori helli nie dam rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego musisz kierunki rozciąć, pomalować w środku na czarno, i skleić najlepiej czarnym silikonem. ja robiłem tak u siebie. Pooglądaj u mnie i ocenisz czy Ci się podoba:P

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=90021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh :P to ja juz wole sam zrobić ;d fotki pokaże jak wyszly jak skoncze :P

 

 

 

 

 

jak obiecalem :) powiem szczerze ze nie wyszlo to wpelni pro ale ;d robi robote :P przy okazji moje nowe yellow halo i winter edition :D

Edytowane przez Ma3y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj ja w czarny mat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co dac w czarny mat:>:P felgi czy halogeny?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek.. kieduny robią robotę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :) ale z bliska nie wyglada juz tak cacy musze poprawic spoine i czarnym sylikonem skleic lub jakims innym :)

 

co do felg to mam czarne stalowki juz tylko oponki dwie zimowe musze dokupic i wtedy zamienie :) bo te co mam na tyle to wiele mi w zime nie pomogą ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz w którym miejscu rozcinałeś te kierunki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na połaczeniu klosza z tą resztą nie wiem jak to nazwac po rozcieciu mialem sam klosz w reku :) kupilem to tego Dremla i nim powoli rozcinalem ok 15min na jeden kierunek. Potem okleilem co trzeba i psiknalem skleilem silikonem zostawilem na noc i wypilem kolejne piwo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności