Skocz do zawartości
Radoslav

Ile programów DSP w radiu Delta 6?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam dwa zasadnicze pytania odnośnie radia Delta 6 (o takie FotoDelta6 )

Otóż z tego co wyczytałem i zauważyłem w niemieckiej instrukcji radio Delta 6 (montowane w Passatach chyba od 02.2002 r.) ma aż 5 trybów DSP tj.:

- TALK

- LIVE

- CONCERT

- ARENA

- DRIVER

ale jest też dołączony do instrukcji dodatek mówiący o tym, że to radio montowane po 05.2003 r. ma tylko 2 tryby DSP: TALK i DRIVER - tak jak u mnie w aucie z 04.2004 r. I tu moje pytania...

 

1. Do użytkowników i posiadaczy tego modelu, a wyprodukowanych lub zamontowanych w autach z okresu przed 05.2003 r. Czy faktycznie macie u siebie 5 trybów DSP?

 

2. Do "magików" od fabrycznego CA VW. Czy w takiej sytuacji byłaby ewentualnie opcja aktywowania bądź dodania brakujących 3 trybów DSP np. przez VAGa lub w inny sposób?

 

Czekam na konkretne odpowiedzi.

Edytowane przez Radoslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...nikt na forum nie ma takiego radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie jest 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.U mnie jest 5.

 

Ooo...jednak ktoś jest :)

A powiedz mi jak to w ogóle się sprawuje? Czy jest wyraźnie słychać te różnice w programach...powiedzmy w odniesieniu do wyłączonych (DSP off) i trybu DRIVER.

Edytowane przez Radoslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie zastanawiam się nad wymianą radyjka z Bety na DELTA VI, Radziu możesz mi powiedzieć jak się sprawuje to radyjko, wiem że to nie najmocniejsza jednostka ale jaką ma to moc na wyjściu? Mam dylemat co zrobić mianowicie chciałbym mieć w marę sensowny dźwięk w aucie ale ciężko mi się zdecydować.

Obecnie sama seria gra u mnie, chcąc to polepszyć muszę wymienić radyjko na mocniejsze ale z seryjnych nie ma szału z ich mocą natomiast ładnie komponują się z wnętrzem + zestaw odseperowany na przód i przy dobrej jednostce sterującej wzmacnacz i jakiegoś suba... Mam Pionnera z poprzedniego autka ma podświetlanie jak w VW ale wyglądem odstaje, wtedy tylko te głośniczki i wzmak...

Najbardziej mi by pasowła ta Delta ale czy uzyskam to co z Pionka ? czy można podłączyć wzmacniacz?

Na forum wiele różnych wypowiedzi ale w tym konkertnym przypadku bida....

Jakieś sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy faktycznie macie u siebie 5 trybów DSP?

było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc, decyzja zapadła wybrałem zestaw, który może nie powala ale będzie napewno lepszy od tego co mam, nie ma co czekać na wypowiedzi one i tak są podzielone każdy kieruje się czymś innym. Ja z kolei nie jestem zwariowanym audiofilem tym bardziej że jedną przygodę z ładowaniem kasy w auto mam za sobą, i nie uzyskam tego co bym oczekiwał ale będzie przynajmniej dobre minmum.

Radyjko DELTA VI + zestaw odseperowany ze zwrotnicami na przód+ wzmacniacz z subem i tyle. Teraz tylko pozostało kompletować graty :)

Prosiłbym tylko o jedną informację której nie znalazłem: ilu jest producentów w/w radia i które jest najlepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

Jeśli chodzi o mnie to to radio w zupełności wystarcza i jak na fabryczne w tej klasie uważam że gra bardzo dobrze i równie dobrze się komponuje. Nie jest to "moc" zawrotna bo z tego co czytałem 4 x 20, ale myśle że po wymianie na lesze głośniki powinno to zagrać w porządku.

Ja się zastanawiałem nad dokupieniem do tego radio wzmacniacza z DSP (Nokii a najlepiej HarmanBecker), ale w międzyczasie wpadłem na info że były te radia właśnie z wbudowanymi 5 trybami DSP. Na pewno to nie to samo, ale chciałbym usłyszeć najpierw to na własne uszy.

Nie wiem jakich były one producentów, ale jeśli miałbyś szukać to właśnie takiego z prod. przed 05.2003 r.

 

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:30 ----------

 

było

 

A co było? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co było?

czytaj mój cytat Twojego pytania ;)

"było" bo nie mam tego radia już :P ale było w nim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytaj mój cytat Twojego pytania

"było" bo nie mam tego radia już ale było w nim

 

Aaaaa...teraz jasne :D Było tzn. miałeś ;)

A jak to sie sprawowało w twoim odsłuchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Radziu, to idę w serie :) a dla polepszenia samopoczucia to tylko te nowe głośniki i wzmak z subem i będzie si. Też czytałem o tym DSP powinno być lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Radziu, to idę w serie a dla polepszenia samopoczucia to tylko te nowe głośniki i wzmak z subem i będzie si. Też czytałem o tym DSP powinno być lepiej.

 

Z ciekawości odgrzeję troche temat :)

Znalazłeś może ta Delte 6 z pięcioma programami DSP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności