Skocz do zawartości
Ma3y

Brzeczenie dochodzace z licznika??

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trochę głupia sprawa ale jak odpalę samochód ruszę to zaczyna mi coś brzęczeć jakby za licznikiem... jak walne ręka nad licznikiem brzęczenie ustaje ;d prędkościomierz działa obrotek tez wskaźnik paliwa i temp. Te brzęczenie mogę opisać jakby coś się kręciło jakaś zębatka... i nie mogła sie zazębić. Dodam że mam licznik od b4 ;p chyba ze to mechanizm wycieraczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij licznik i zobacz czy linka dobrze siedzi w liczniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 100% mechanizm prędkościomierza. Mam podobny problem. Wprawdzie nie mocno, ale jednak słychać.. w goferku miałem ten sam problem- odrobina wd40 wpuszczona w mechanizm po wyjęciu zegarów nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez coś zaczeło na początku jakoś głośniej a teraz ciszej i to predkosciomierz, ale zegarów nie rozbieralem, sprawdzałem linke i jest ok, nie pomyslalem o tym wd40, no szkoda:/ ale muzyke głośniej i nie słyszysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak jak walne to jest cisza :P czyli tam do dziury gdzie linka wchodzi siknac ;p wdka?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wpuściłem trochę w pancerz od linki, trochę w ten otwór, i problem znikł. jednak zaznaczam, że to tylko półśrodek- jak się zrobi naprawdę zimno na dworze, to problem może powrócić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie z kolei to występuje brzęczenie i do tego jeszcze wstazówka sie telepie tak do 60km/h po tej prędkości telepanie wskazówki ustaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie z kolei to występuje brzęczenie i do tego jeszcze wstazówka sie telepie tak do 60km/h po tej prędkości telepanie wskazówki ustaje.

zrób tak jak pisze np kolega wyżej. u mnie zadziałało i nie wraca. wrałem jakiś olej czy coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sproboj jeszcze skasowac dzienny przebieg, jezeli nie masz elektronicznego licznika. u mnie czasem tak sie dzieje ze jak skasuje to brzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przesmarować linkę prędkościomierza i jego mechanizm, ale czymś gęstszym niż WD-40, np smarem w sprayu. U mnie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności