Skocz do zawartości
MichalB3TD

Swap elektrycznych lusterek do B3.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Mam ochotę zaadopotować el. lusterka do mojej betrójki.. Mam pytanie co potrzebuję oprócz lusterek kpl, wiązki, joy-a, prawej zaślepki? Gdzie się podłącza te lusterka? Czy w każdej skrzynce bezpieczników jest tam miejsce aby podpiąć czy trzeba brać też szkrzynke? Chciałbym wszystko wiedzieć zanim zamówie ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam ochotę zaadopotować el. lusterka do mojej betrójki.. Mam pytanie co potrzebuję oprócz lusterek kpl, wiązki, joy-a, prawej zaślepki? Gdzie się podłącza te lusterka? Czy w każdej skrzynce bezpieczników jest tam miejsce aby podpiąć czy trzeba brać też szkrzynke? Chciałbym wszystko wiedzieć zanim zamówie Pozdrawiam

tak jak napisałeś. Lusterka, wiązka, dżoj i i zaślepka.

Lusterka podłanczasz do tyłu skrzynki bezpieczników, zobaczysz po kostkach a do podgrzewania wtyczka bodajże zielona z tego co pamiętam się tam wałęsa z tyłu więc wpinasz wtyczkę z wiązki do wtyczki za skrzynką.

Nowej skrzynki nie potrzebujesz.

Temat przerabiałem, jak coś to pytaj ale nie będziesz miał problemów żadnych.

EDIT: jak będziesz kupował to zwróć uwagę żeby były ori kostki te co się wpina w skrzynką bezpieczników.

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a możesz mi jeszcze napisać pod jaki nr bezpiecznika to się podpina? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łukasz a możesz mi jeszcze napisać pod jaki nr bezpiecznika to się podpina?

wpinasz tylko kostki w puste miejsca i nic więcej. ja tam nie szukałem pod jaki bezpiecznik to podchodzi. szukałem tylko kostek o takich samych kolorach z tyłu skrzynki. na nic więcej nie zwracałem uwagi.

bezpiecznik od grzania szyby tylnej jest na pozycji 9 więc on będzie odpowiadał za grzanie luster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności