Skocz do zawartości
Dumanek

Butla w kole + dojazdówka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem.

Masz 15 alufelge z golfa na sprzedaz?

nie. mam 18 dojazdówkę nową, która pochodzi z golfa V, który oryginalnie jeździł na 15-stkach. opona w tej dojazdówce jest niska i auto nie powinno stać krzywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie. mam 18 dojazdówkę nową, która pochodzi z golfa V, który oryginalnie jeździł na 15-stkach. opona w tej dojazdówce jest niska i auto nie powinno stać krzywo.
OK. Bede mial na uwadze jak zamontuje gaz.

Thx!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurze stary temat...

 

Co myślicie o zastosowaniu dojazdówki 4x100 zamontowanej poprzez dystans zmieniający rozstaw śrub 5x112->4x100? Sprawdzi się to? Ktoś próbował takiego rozwiązania? Dojzadówka 4x100 jest 50-70% tańsza od 5x112.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po doliczeniu kosztu zakupu dystansów nowych to się nie opłaca

 

- dojazdówka leżąc w bagażniku jest niższa tylko o 7cm od seryjnego zapasu, więc wiele nie zyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam na razie o kwestie bezpieczeństwa bo dorobienie odpowiedniego dystansu nie jest dla mnie duzym kosztem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z kołem ? poprzednio miałem mazde xedos z butla w kole, bagażnik mały (390l) w którym cały czas jeździła tuba jbl czyli zostało użytkowego jakieś 280l kupujesz piankę w sprayu za około 40zł (pianka do kół powyżej 15" - 650ml) która nic nie zajmuje bagażnika i można na niej przejechać koło 100km z prędkością nie większa niż 60km/h taka piankę stosowałem 3 razy i spełniła moje wymagania co do usterki koła a nie martwić się i mieć głupie pomysły z podnoszeniem bagażnika i montowaniem dojazdówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pianke, ale pozniej wiekszosc wulkanizatorow odmawia naprawy takiego kola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy uszkodzeniu felgi pianke mozna sobie w buty wsadzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przy uszkodzeniu felgi pianke mozna sobie w buty wsadzic...
Mozna.

Takie ryzyko.

 

Jak ktos ma czestego pecha to niech wozi zapasowke, albo wykupi assistance ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pianka.. nie miałęm problemu z wulkanizacją a jak masz wystarczy ze dojedziesz do domu i albo kupisz 2 opony (ten sam bieżnik na osi) używki za +\- 60zł + 25zł za prostowanie (stalówki) 70zł (alu) albo jak naprawde chcesz kup dojazda i woź w bagażniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kup dojazda i woź w bagażniku
Dojazd do passka troche ciezko znalezc w sensownej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności