Skocz do zawartości
Łysy

Powoli czas na zmianę - jakie auto w cenie 65.000-70.000

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 - model B7

 

Mało miejsca z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dacia Logan MPV :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało miejsca z tyłu.

 

To będziesz jeździł z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze ze ludzie polecaja ci tu mercedesa wygladajacego jak kupa,albo majzde... rece opadaja.

http://nl.kapaza.be/belgie/audi-a6-dsl-3-0-tdi-v6-24v-quattro-s-line--53105032.htm

http://nl.kapaza.be/belgie/audi-a6-dsl-3-0-tdi-v6-24v-quattro-tiptronic--52074500.htm

http://nl.kapaza.be/belgie/audi-a6-sw-dsl-2-7-tdi-v6-24v-quattro-tiptronic--52750136.htm

 

wiem,ze w automacie ale to o wiele sensowniejsza opcja niz manual,pod kazdym wzgledem oraz przede wszystkim do tego silnika. No ale w manualu takze znajdziesz. Przebiegi takich auto tutaj w belgii to od 150 do 300 tys,tyle ze nie oszukiwane bo wpisywane co roku w dowod rejestracyjny.

I co da sie ? Oczywiscie ze sie da.

Mercedes okular... sory ale auto sypiace sie,wygladajace jak kupa i stylistyka dla dziada.

Chciales a6 i tego sie trzymaj - auto klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mniej więcej tyle samo finansów co kolega czyli ok. 70 kółek i mam już ambitnie opracowany plan poszukiwań autka na wymianę mojej pięcioletnej Bory.

 

na początku lutego jadę w trasę po Belgii i Luksemburgu, jeśli nie przyniesie ona skutków kupuję coś z wyprzedaży rocznikowej wspartej o kredyt, albo coś z aut dealerów z jazd testowych bo po ogłoszeniach z otomoto widzę że sporo się tego kręci.

 

Typy:

1. Passat B6 1.8 TSI/2.0 TSI vs. Superb 1.8 TSI/2.0 TSI

2. Superb 1.8 TSI/2.0 TSI vs. Passat B6 1.8 TSI/2.0 TSI - nie mogę się zdecydować :D

3. Audi A4 1.8 TSI

4. Golf VI GTI

 

celuję w autka 2-3 letnie, a to dlatego że procentowo tracą najwięcej wartości w stosunku do nowego w okresie ok. 3 lat.

 

odradzam i zniechęcam do zakupu Mazdy 6. Jeździłem i względem Passata czy Superba to przepaść. Silnik Mazdy nie ciągnie nic "od dołu", środek "skrzypi", w kabinie jest o wiele większa głośność, biegi gorzej wchodzą... ogólnie wszystko in "-".

 

można i pomyśleć o Audi A6, ale...3.0 TDI to pożeracz kosztów, a 3.2 w benzynie troszkę za dużo dla mnie pali. Lepiej moim zdaniem wycelować A4 w nowej budzie z 2008 roku, która z diodami z przodu prezentuje się fantastycznie.

 

BMW 3 mi nie leży, choć prowadzi się lepiej od A4 z uwagi na perfekcyjne zawieszenie i bardzo dokładny układ kierowniczy; co do BMW 5....mój ulubiony typ, ale za tą kasę można coś dorwać z 2005 roku, kto wie...bardzo podoba mi się "piątka" ;-)

Edytowane przez Wicker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wycelować A4

 

Nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie jest za mała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat B6 1.8 TSI/2.0 TSI

 

 

Zamiast B6 pomyślałbym nad CC jeżeli nie potrzebujesz kombi.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam mniej więcej tyle samo finansów co kolega czyli ok. 70 kółek i mam już ambitnie opracowany plan poszukiwań autka na wymianę mojej pięcioletnej Bory.

 

A na Bore masz już kupca :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do A4 czy Golfa GTI to mam na myśli autko głównie dla mnie, ew. mojej drugiej połówki. Nie wiem czy ktoś z Was prowadził GTI ale zawieszenie ma tak sztywne jak F1:D Pokonywanie zakrętów to czysta przyjemność, już sobie wyobrażam co musi dawać pod tym względem Golf R. Passek CC, hmm....prezencję ma świetną, ale cenę niestety powyżej 80 kółek z rocznika 2008 - może coś za granicą trafi się taniej, właśnie po to jadę zobaczyć.

 

A Bora zostanie pewno pójdzie na handel, choć w mojej wersji i słynnym 1.9 tdi sprzedawać się będzie trudno i długo, bo konkurencja na rynku wtornym ogromna. Kolega właśnie opycha 3 letnią Jettę z tym samym silnikiem i zabiera mu to już 4 miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z taką kasą przyjrzałbym się VOLVO S80. Polecam silniki 2,4 D5 185KM i wersje SUMMUM. Jak dla mnie bardzo ciekawa opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z taką kasą przyjrzałbym się VOLVO S80. Polecam silniki 2,4 D5 185KM i wersje SUMMUM. Jak dla mnie bardzo ciekawa opcja.

 

A propos Volvo to może i autko fajne, ale cholernie trudno o zamienniki podobnie jak w Saabie i jadąc na oryginałach płacisz koszmarne pieniądze za serwis. W Saabie z lekka łatwiej gdyż wiele gratów np. z zawieszenia pasuje z Opla, więc można dać sobie radę.

 

Inna sprawa to serwisy... wiem że z oprogramowaniem Volvo są kłopoty na zwykłych serwisach i trzeba ganiać do ASO. Z Saabem znajomego byłem raz w Konstancinie-Jeziona. Za zwykły przegląd po 150 tys km (wymiana filtrów, oleju, regulacja automatu) zawołali 2400 PLN (!!!).

 

Może i Volvo z Saabem to fajne autka, ale koszty serwisu sprawiają, że przynajmniej w Polsce mało kto je kupuje. Jest jeszcze jeden temat - zbyt miękkie zawieszenie aut szwedzkich. W Saabie i Volvo, szczególnie na przedniej osi jest tak "miękko", że jak przyciśnisz gaz ze skręconymi kolami to wyrywa Ci kierownice. Sprawdzilem sam prowadząc Saaba i zjeżdżając ze "ślimaka" na autobanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniles zdecydowanie audi a4 -jakosc i wykonanie pierwsza klasa.

Pasek b6 - tragiczna zabawkowa stylistyka,beznadziejne wnetrze,materialy... skoda - auto dla dziada.

Golf gti - chyba troche zbyt mlodziezowy ?

Zdecydowanie a4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoda - auto dla dziada.
pojechałeś ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka jest brutalna prawda
mógł bym mieć skode, to znaczy że jestem dziadem? fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec jest w takiej samej sytuacji jak Ty, i ma do dyspozycji podobny budzet. Ja proponuję jemu i tobie :

1. audi A6 (c6 tak 2005 -2006 r. spokojnie kupisz dobry model ) silnik hmm do wyboru.. do koloru.. mój ojciec pewnie nie kupi z dużym motorem

2. Audi A4 ( b7 - rok 2007 -2008 ) silnik też do wyboru

3. passat B6 ... :D chociaż ja bym wolał audi :D

4. mercedes E220 lub jakąś E klase z 2004 -2005 kupisz

Mój ojciec weźmie chyba A6 i wsumie ja też bym ją najbardziej chciał mieć z tych aut fajnie jak by wział 4x4 :D by synek szalał nocami :D:D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musi byc niemiecki ? Moze jednak w nowe bysmy wskoczyli ?

 

Laguna grandtour w 2.0 DCI zamknęło by się w 80, do tego jakis rabat w salonie i 75 mamy nowy wóz.

 

70 tysięcy to juz moim zdaniem bardzo duzo pieniedzy. Szkoda je wydać na uzywany samochód z przebiegiem 200 tys w którym moze pierdyknąć juz wszystko dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laguna grandtour w 2.0 DCI zamknęło by się w 80, do tego jakis rabat w salonie i 75 mamy nowy wóz.
no i za 2 lata sprzeda za 30 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Michal.Enter

Laguna grandtour w 2.0 DCI zamknęło by się w 80, do tego jakis rabat w salonie i 75 mamy nowy wóz.

 

no i za 2 lata sprzeda za 30 tyś

 

Ale ma gwarancje i wszystko w dupie. Mniej zapłaci za nowego, taniej sprzeda uzywany, na jedno wychodzi. Nie chce nikomu nic absolutnie sugerowac, ale francuzy wcale nie są takie złe jak wam sie wydaje. Mają swoje niedociągnięcia, ale passat równiez je ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności