Skocz do zawartości
mwlodarc

Inne fotele do B6 - czy ktoś montował?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z forumowiczów zmieniał może fabryczne fotele na inne, np. Sparco czy Recaro?

Łatwo to można zrobić? Na co uważać?

 

Chodzi mi o wymiane fotela kierowcy, nie zależy mi na niczym innym, tylko na tym, żebym się w samochodzie zmieścił (o kłopotach pisałem w innym wątku), czyli żeby fotel udało się opuścić znacznie niżej niż to co mozna osiągnąć w fabrycznym fotelu.

 

Wiem, że to będzie głupio wyglądać, ale już się tyle czasu męczę, a trochę żal mi sprzedać prawie nowy samochód...

 

Na stronach Recaro i Sparco widziałem nawet beżowe fotele, więc może nie kłułby nawet specjalnie w oczy ;-)

 

Pozdrawiam,

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu Cie kolego zaskoczę!! Nie musisz szukać foteli innych firm. Bardzo gorąco polecam ci oryginalne fotele VW!! Ja wymieniłem i jestem bardzo zadowolony. zakupiłem sobie oryginalne fotele od R36 nawet w porównaniu z fotelami od wersji Sportline są głębsze, twardsze i lepiej wyposażone, a co najważniejsze maja dużo większą regulację, Miałem fotele od Comfortline i powiem ci, że to jak przesiadka z kombajnu na konkretna furę. Dzięki temu, że są twardsze to i ma się wrażenie, że samo auto jest twardsze. To są typowe kubełki. Dodatkowo mam pełną elektrykę z pamięcią kierowcy, a także pełna elektrykę pasażera, wszystkie podgrzewane- nawet tył. Wyglądają super, siedzi się w nich super. Ja jestem bardzo zadowolony. Jeździłem Omega 2,5 tdi z oryginalnymi fotelami Recaro i zdecydowanie wole swoje od R36. Poza tym nie musisz nic kombinować wszytko pasuje!!! To duzy plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki problem. Mam właśnie ww Passata Comfotline. Chciałbym wymienic ta te fotele z wysokimi bokami (dodam ze nie sa to pełne kubełkowe chodz wszysycy na to tak mowia). Czy jest taka możliwosć zeby dokupic w takim kolorze co jest tapicerka? Jak sprawdzic kolor tapicerki siedzen?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sportlinie boki siedzeń i boczki drzwi są takie jak w trendlinie na drzwiach.

Jest to zwykły materiał, a w comforcie masz welur.

U mnie wymiana z trenda na sporta obyła się bez boczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie chce bez boczkow, ale czy w takim welurze dostane fotele sportline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie...

Kubełki masz materiałowe lub skórzane, bądź skóra z alkantarą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostane taki sam kolor jak mam teraz i tez materiałowe... Sorki ze nie pisałem nic ale bylem ogladac Nissana 370z :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności