Skocz do zawartości
Kimo

Hyundai Coupe RD1 - opinie, spostrzeżenia, porady.

Rekomendowane odpowiedzi

Już od bardzo dawna choruje na ten samochód. Postanowiłem sobie kupić, ale nie miałem z nim nigdy styczności - opinie w internecie już poczytałem, ale może ktoś z was już jeździł i może się pochwalić.

Chodzi dokładnie o taki model z tym silnikiem:

http://otomoto.pl/hyundai-coupe-tiburon-C14909028.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał takiego ale ze słabszym silnikiem i z LPG:) fajna fura, sam jechałem kilka razy i podobało mi się:D do tego wytrzymała - przy 120km/h spotkała się czołowo z rodzinką dzików i nic nikomu się nie stało z pasażerów:) teraz stoi mu na placu jako "luksusowa altanka":lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny to on nie jest...

 

ale..

kumpel ma i sobie bardzo chwali, podobno dobrze sie prowadzi, ma niską awaryjnosc w sumie jak to hujniętydaj z tamtych lat nic sie nie psuje, tylko te plastiki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest piękny, dla mnie super.

Mam Passka, a coupe biorę z własnego zboczenia na ten model :dobrze

Dzięki za opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wie jak ta furkaale te nowsze modele to kupa g...... jak w pracy do niego wsiadam zaraz mam ochote wysiasc mam alergie na te auta choc w tym modelu jeszcze nie siedzialem ale nowsze nie polecam choc komus moze sie podobac ja osobiscie nienawidze ! jak mam wymienic filtr paliwa znajdujacy sie w baku mnie ciary przechodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i ten silniczek lubi podtlenek El-Paj-Dżi jak cos dobra sekwencja i nie ma z nim problemu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nowe są brzydkie i awaryjne...tylko coupe I jest warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności