Skocz do zawartości
viking

policja zarekwirowała mi mojego passata

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, nagłośnić sprawe!!! i to na maksa, a skoro nic nie znaleźli, to domagaj sie odszkodowania!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, nagłośnić sprawe!!! i to na maksa, a skoro nic nie znaleźli, to domagaj sie odszkodowania!!!!

No właśnie miałem to samo napisać :D Skoro okazało się, że zabór mienia i podejrzenia - okazały się bezpodstawne - możesz żądać zadośćuczynienia :bry2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze najgorsze jest to ze najpierw czekałem na badanie od sierpnia do listopada badanie nic nie wykazało jedyne, co to to ze mam anglika z częściami z europejczyka i tyle, ale to normalne chyba jak to jest przerobiony anglik. Teraz to będę czekał cholera wie ile by mi auto oddali i jeszcze pytanie, w jakim stanie mi je oddadzą mam nadzieje ze wszystko będzie działało, wczoraj widziałem mojego paska stoi sobie zaśnieżony na parkingu a ja tylko mogę sobie na niego z za płotu popatrzeć takie cos wku….. Ze nic nie jest kradzione a oni go nie oddaja, a przepraszam jak pan policjant to ujoł to ze on tego nie mówił ze nic nie jest kradzione tylko to ze nie mogą udowodnić. Paranoja pierwsze pismo, które widzieliście kilka postów wyżej pomógł mi napisać mój sąsiad, który tez jest prokuratorem w moim mięście na to pismo niestety nikt nie raczył mi odpisać, bo poco szaremu człowiekowi, na co kol wiek odpisywać rozmawiałem z nim wczoraj i był w szoku ze prokuratura w w Wrzeszczu tak zlewa ludzi i powiedział ze jak do polowy stycznia nie oddadzą mi auta to wystosujemy kolejne pismo tylko czy to cos ku… da, bo z prokuratura się przecież nie wygra już od tego wszystkiego to łysieje, ale co mi pozostało tylko czekanie, bo do TVN to ja raczej Się nie Nadaje by to nagłaśniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo do TVN to ja raczej Się nie Nadaje by to nagłaśniać
zgłaszaj to i nie czekaj :D

 

http://www.tvnturbo.pl/news/114/view

 

A może straciłeś wiele czasu i pieniędzy, usiłując wymóc na mechaniku, przedstawicielu salonu czy pracownikowi autoryzowanego serwisu wykonanie należnej Ci usługi? Jeśli spotkało Cię coś takiego, nie wahaj się zgłosić do nas swojej sprawy!

 

Jeżeli:

jesteś przekonany o słuszności swoich racji

jesteś gotów twardo walczyć o swoje prawa

masz odwagę opowiedzieć o sprawie przed kamerą

 

To opisz jak najdokładniej swoją historię i prześlij ją pod adres [email protected] Redakcja pierwszego programu interwencyjnego w TVN Turbo weźmie sprawy w swoje ręce i przedstawi Twój problem całej Polsce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgłaszaj, co Ci zależy. To jest przeciez chore-skoro nic nie umieją udowodnić/znaleźć to niech auto oddają i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam że nie warto dłużej czekać i zgłosić się do Turbo ! Jest to narzędzie jedno z niewielu, za pomocą których możemy walczyć z nieuczciwością naszych urzędników państwowych :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszaj to smialo do TVN przynajmnie i zycia utrujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam do połowy miesiaca jak nic sie nie wydarzy to naprawde chyba zgłosze to do tvn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać aż oddadzą Ci auto i wtedy uderzać do TVN Turbo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej poczekać aż oddadzą Ci auto i wtedy uderzać do TVN Turbo :?:

 

lepiej niech wali teraz i wrazie odbioru autka zapewne tvn pofatyguje sie aby pokazac szczesliwy koniec historii a wtedy przed kamera mozna sprawdzic stan autka podczas odbioru i wrazie rażących uszkodzen jest gotowy materiał aby wystapic na drodze cywilnej o odszkodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zglaszaj jak najszybciej do TVN TURBOKAMERA z dokladnym opisem tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak znajde chwilke to napisze na forum bo sa nowe watki w sprawie ,dzwoniłem dzisiaj do prokuratury , i sie tylko wkórwiłem . Napisze wam co i jak jak bede mniał czas narazie niemoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłem dzisiaj do prokuratury , i sie tylko wkórwiłem

i na co czekasz kolego zgłaszaj do tvn i nie czekaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy co napisze Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglos do gazety regionalnej , do telewizji regionalnej i do TVN TURBO ... z tymi reginalnymi to najlepiej znajdz jakaiegos mlodego dziennikarza chetnego sie wykazac a taki ci artykul zrobi ze dostaiesz auto z oficialnymi przeprosinami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak dzwonie dzisiaj do prokuratury, w GD z zapytaniem czy cos wiedza nt mojej sprawy podaje nr sprawy a babka mówi ze sprawa umorzona 31 grudnia, więc się już cieszę, ale mam zaczekać połączy mnie z panią prokurator ok. rozmawiam z panią prokurator i ona stwierdza ze sprawa umorzona wszystkich poszkodowanych tylko nie moja gdyż pierwsze badanie niczego nie stwierdziło jedynie to ze moje auto to przerobiony anglik, ale tyle to i ja wiem z naszego forum wiec nic nowego wiec pytam, co teraz a ona ze zleciła kolejne badanie auta by stwierdzić skąd pochodzą części śmiech, bo jak Za pierwszym razem nie stwierdzili to, co za drugim maja stwierdzać i moja sprawa jest rozwojowa i może jeszcze przeciągnąć się od 3 do 6 miesięcy ok. jak czytacie moje posty to wiecie ze wysłałem takie pisemko wiec ja pytam, co ona na to bym zabrał moje auto na przechowanie i okazywał je na każde wezwanie policji a ona ze świetny pomysł no to ja mówię ze w tym pisemku, które wystosowałem do prokuratury tam cos takiego było a ona mi na to ze żadnego pisemka nie dostała ***** a poleconym wysyłałem no i po zatem ze ona, co dopiero ta moja Sprawę Przejęła i za wiele to ona nie wie nt temat, ale ustali czy moje auto jest na parkingu policyjnym czy już u biegłego na badaniu i mam zadzwonić za tydzień to może cos więcej będzie wiedziała i tyle dowidzenia a z tego, co wiem, bo wczoraj widziałem ze mój passat stoi na parkingu policyjnym tak jak stał po za tym jak to przerobiony angol to logiczne ze SA w nim części od europejczyka wkórwia mnie to ze nie mam auta i 4 marca wyjerzdzam za granice na min rok do pracy i zostawiam za sobą taka rozgrzebana sprawę. A zapomniałbym jutro będę widział się z sąsiadem, który tez jest prokuratorem mówił ze pomoże mi jakieś kolejne pisemko wystosować tylko czy to cos da sadze ze prokuratura gra troszkę na zwlokę, bo w maju mijają 3 lata jak jestem właścicielem auta a podobno w Polsce po 3 latach jest przedawnienie, jeśli by posiadał cos kradzionego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń/ pisz do TVN Turbo. Bo ja wiem jak niektórzy się z pismami urzędowymi obchodzą. W pułeczkę i z parafką odebrane dnia tego i tego i wszystko.

 

Nie ma co czekać, każdy dzień to jeszcze większa złość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko z tvn turbo to troche inaczej pewnie jak mają pójść do ASO afere robic a pewnie inaczej na policje i do prokuratury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

racja kolego

z prokuratura i policja to troszeczke inaczej zadzwonie do niej za tydzien i zobacze co mi powie a jutro spotkam sie z sasiadem i zobaczymy co mi podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z prokuratura i policja to troszeczke inaczej

Uderzaj do TVN , to straszne hieny , czym wiekszą personę mogą udupić , tym ostrzej kąsają -pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności