Skocz do zawartości
rad0330

Którędy jechać do trójmiasta?

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas planowania wyjazdu do władysławowa powstał dylemat.pierwsza część podróży jest oczywista czyli dostać sie do wawy.ale co potem?czy jechąc tradycyjnie 7-demką, czy może pokusić się o przejazd autostradą A1.różnica między pierwszą a drugą opcja to raptem 40KM.wyjazd planujemy na tą środe więc o ruch nie ma co się martwić.jak myślicie, która trase wybrać jeśli chodzi o czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedz A1 wiecej argumentów ci nie napisze...bo sama autostrada wystarczy płacisz 17.50 i jedziesz jak król a wiadomo od wejherowa czy jakos tak jak nie trafisz dobrze to na władek i tak w korku postoisz

Edytowane przez kosmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 7emce ruch praktycznie jest zawsze no nie licząc pór nocnych no i ranków wczesnych.. proponwałbym autostradą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy za szybką odpowiedz :) a wiecie może jak wygląda krajowa 10 do Torunia?chodzi o ruch i jakość drogi :)

Edytowane przez rad0330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wystarczy płacisz 17.50 i jedziesz jak król

ile? 80 km......

 

bardzo często latam trasą gdańsk --> w-wa, i ja latam tylko 7-ką... kiedyś pojechałem A1 i uważam że jest gorsza droga, tzn. autostrada - spoko; z w-wy do płońska - spoko; ale między płońskiem a autostradą... szok, wąsko, zakrętów pełno, .. ja osobiście podziękowałem

 

ja polecam 7.. teraz możesz mieć tylko małe zatwardzenie przed elblagiem bo tam teraz robią drogę... ale reszta spoko.... a tak jak pisał kosmo, czy pojedziesz 7 czy 1 to za wejcherowem i tak będziesz stał

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo często latam trasą gdańsk --> w-wa, i ja latam tylko 7-ką... kiedyś pojechałem A1 i uważam że jest gorsza droga, tzn. autostrada - spoko; z w-wy do płońska - spoko; ale między płońskiem a autostradą... szok, wąsko, zakrętów pełno, .. ja osobiście podziękowałem

podpisuję sie pod tym, tylko że ja jeszcze GD ->w-wa -> LC - wolę starą siódemkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
a wiecie może jak wygląda krajowa 10 do Torunia?chodzi o ruch i jakość drogi

 

Jakościowo jest OK, bo dopiero co po remoncie, ale często się korkuje w Lubiczu i Łysomicach. Jak dobrze trafisz to i ponad godzinkę w Łysomicach możesz postać, wszystko zależy od dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo często latam trasą gdańsk --> w-wa, i ja latam tylko 7-ką... kiedyś pojechałem A1 i uważam że jest gorsza droga, tzn. autostrada - spoko; z w-wy do płońska - spoko; ale między płońskiem a autostradą... szok, wąsko, zakrętów pełno, .. ja osobiście podziękowałem

 

jeśli tak to nie ma co się męczyć dla samych 80km autostrady.jedziemy starą 7-ka :)

 

teraz możesz mieć tylko małe zatwardzenie przed elblagiem bo tam teraz robią drogę

 

a długo się tam stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a długo się tam stoi?

tam się nie stoi... tylko będziesz musiał zwolnić do 50km /h ;)

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko będziesz musiał zwolnić do 50km /h

 

czyli takie mniejsze zło :D dzięki za wskazówki koledzy i koleżanki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Grudziądz masz na swojej liscie ale ponoc tam są straszne korki i objazdy bo jest w remoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Grudziądz masz na swojej liscie

otwórz mapę, zobacz którędy leci "siódemka" o której tutaj mowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności