Skocz do zawartości
Jaro882

B3 1.9 td na 1.9 sdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Dotarł do mnie \passek kumpla na wymiane silnika z 1.9 td na 1.9d prawdopodobnie sdi ;)

I mam pytanie tam jest pompa wtryskowa z automatycznym ssaniem (silnik zdemontowany z golfa 3 variata rok 97) tam wychodzi taka okragla wtyczka i nie mam pojecia pod co to podpiac;/ w tej wtyczne prawdopodobnie idzie cale sterowanie tym automatycznym ssaniem

Prosze o pomoc , zaoszczedzi mi to dużo czasu;)

pozdrawiam |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!

Dotarł do mnie \passek kumpla na wymiane silnika z 1.9 td na 1.9d prawdopodobnie sdi

I mam pytanie tam jest pompa wtryskowa z automatycznym ssaniem (silnik zdemontowany z golfa 3 variata rok 97) tam wychodzi taka okragla wtyczka i nie mam pojecia pod co to podpiac;/ w tej wtyczne prawdopodobnie idzie cale sterowanie tym automatycznym ssaniem

Prosze o pomoc , zaoszczedzi mi to dużo czasu

pozdrawiam |

jeśli to Sdi to ws. to samo co TDI tylko brak Turbo , a pompa powinna być VP37 ster.elektronicznie , gaz na potencjometrze (brak linki gazu), jeśli to masz to bez wiązki i compa. możesz tylko popatrzeć na ten motor jak pracuje w oryginale lub 2 opcja to mSDI , a jeśli ma linkę gazu to zapewne 1Y a nie SDI Edytowane przez level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba bedzie 1y tam jest linka gazy tylko te ssanie ma automatyczne i pod co to podpiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod moduł od świec on połączony z temp .silnika itd

najlepiej daj foto pompy dla pewności bo co innego dla ciebie i dla mnie tz auto sanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności