Skocz do zawartości
MrZi

Vag 704 i VCDS 908 na jednym systemie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy mozna miec zainstaowane dwie wersje softu tj 908 i 704 na jednym systemie XP?

Czy sterowniki USB trzeba aktualizowac do tej z 908 czy kabelek 908 bedzie dzialal na sterownikach USB z wersji 704?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ma przeszkód żeby obie wersje były na jednym systemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy mozna miec zainstaowane dwie wersje softu tj 908 i 704 na jednym systemie XP?

Czy sterowniki USB trzeba aktualizowac do tej z 908 czy kabelek 908 bedzie dzialal na sterownikach USB z wersji 704?

Sterowniki ci się same zaktualizują po podłączeniu 908 jeśli będzie taka potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo chcialbym na jednym XP miec mozliwosc podlaczania kabla 704pl i 908EN. Problem w tym iz nie wiem czy sterowniki USB trzeba instalowac nowsze od 908 czy moga pozostac te same?

Czy stery 908 USB nie uwala kabla 704?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz instalować oba programy na jednym systemie, bo 704 zainstaluje się w folderze vag, a 908 w vcds, sterowniki zaktualizują się do sprzętu, wiec raczej do kabelka, a to może temu starszemu zaszkodzić, podobnie jak uruchomienie klona 704 na nowszym programie, np vcds. Każda nowa wersja vcds-a po instalacji podaje sterowniki, podobnie było z vagiem.

Można by było zaryzykować i sprawdzić czy kabel od 908 odpali na starszych sterownikach, raczej nie powinien się uwalić. Miałem klonika 704, który chodził na 603 i było ok. Jeśli dobrze rozumiem, to masz dwa sprzęty ... zaznacz je sobie jakoś ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zainstalowac, i nadac im jakie chcesz nazwy katalogowe. Sterowniki pasują do obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak zainstalowalem 908 ENG, 704PL pozostal nie odinstalowywany. Sterowniki pozostawilem od tego starszego i faktycznie 908 ruszyl. Nie trzeba bylo instalowac sterow od nowszego.

Ciekawe tylko czy 704PL nie padnie jak go podlacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko czy 704PL nie padnie jak go podlacze?
nie powinien, pamiętaj tylko, że masz go odpalić na "jego" programie, nie na nowszym.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie pod temat bo mam podobną zagwozdkę.

Chciałbym przesiąść się z kabelka 704 na 912 - na potrzeby VAGa miałem osobnego uzytkownika. Odinstalowałem VAG-COM 704. Załozyłem nowego użytkownika i wgrałem soft do VCDS 912, następnie podpiełem pod auto i zrobiłem test połączenia potem interfejs nie chciał wchodzić w żaden moduł/sterownik. Sprawdziłem jeszcze raz test połączenia i jest:

K1: OK.

K2: OK.

CAN: not ready

nie udało się zmienić statusu CAN: not Ready ... ale próbowałem dalej i udało sie wyjść do silnika, klimy i innych ale dalej jest CAN: not ready.

I tu moje pytanie czy kabelek dobrze działa tak ma byc CAN: not ready w przypadku a4 B6 (może dla B7 B8 będzie CAN: OK) czy może jest coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności