Skocz do zawartości
Aoox

RCD 310 -> RNS 510 = brak podświetlenia przycisków.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy któryś z Was wymieniał radio RCD 310 na RNS 510 i spotkał się z problemem podświetlania przycisków w RNSie? Mam taki problem, wymienił radio które oryginalnie było w aucie RCD 310 na RNS 510. RNS 510 reaguje na włączenie świateł, bo mapa przechodzi w tryb nocny, ale nie zapala się czerwone podświetlenie przycisków RADIO, MEDIA itd. Czy to problem z Gatewayem, czy może uwalone podświetlenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak reaguje na włacznik swiateł to powinno byc dobrze. Podłacz jeszcze bez auta - czyli na stole, wtedy bedzie pracowała w trybie NOC. Jak nadal nie bedą się swiecic to cos nie tak z panelen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej na 90% uszkodzona navi,ja wymieniałem u siebie nie było problemu.Skoro zmienia tryb noc na dzien to sygnał po CANie dostaje.Popatrz jescze po kablach,moze cos sie rozłaczyło przy przekładce,bo sygnał noc i dzien to nie ten sam co daje podswietlenie na klawisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przełożyłem navi do Golfa V i podświetlenie również nie działa. Odsyłam navi na gwarancje, dam znać co i jak w tym temacie. Dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś navi, podświetlenie już działa. Oczywiście nie działa kolejna rzecz, mianowicie - brak reakcji na czujnik nasłonecznienia w navi (taki w prawym górnym rogu). Navi cały czas jest w trybie najciemniejszym z możliwych i nie reaguje na latarkę czy zakrycie czujnika palcem. Generalnie w dzień nic nie widać, dopiero jak wjadę do garażu to jest ok. Normalnie mnie już krew zalewa z tym serwisem EuroCarAudio w Bydgoszczy, po prostu dramat !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w ustawienia ekranu i przstaw tam jasność ekranu na auto,moze jest ustawione na najciemniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ustawione na poziom 5, nie ma auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a reaguje na sciemnianie w ustawieniach? Spróbuj jeszcze odpiac na chwile akumulator i przywrócic ustawienia fabryczne. Ale wyglada na to ze jest popsuta.Odeslij im i nich moze sprawdza nastepna zanim wysla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaguje. No ok, zrobię jak mówisz. Teraz już powiedziałem że odsyłam navi i chce nowy egzemplarz, albo zwrot kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności