Skocz do zawartości
kubelt

Którędy do Budapesztu? Wyjazd na F1

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień ruszamy do Hungaroring.

 

Drogi są de facto dwie:

1.

Warszawa-Częstochowa-Bielsko Biała-Cieszyn-Zilina-Budapeszt

http://szort.pl/u8lcz

674 km, w dużej części po zwykłych drogach przez tereny zabudowane - de facto całe Węgry w ten sposób. Przewidywany czas przejazdu 10,5h

 

2.

Warszawa-Częstochowa-Bielsko Biała-Cieszyn-Olomouc-Brno-Bratysława-Budapeszt

http://szort.pl/vr3x4

912 km, prawie wszystko po autostradach i drogach dwupasmowych. Przewidywany czas przejazdu 11h.

 

Pytanie, jak to wygląda w rzeczywistości? Jechał ktoś tymi drogami, jak się w rzeczywistości kształtuje czas przejazdu? Jak z komfortem jazdy w stosunku do czasu przejazdu? Różnica to ponad 200 km, więc to jest już zasadnicza odległość.

 

Aha - i jak tam gościnność policji na Węgrzech?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jechał ma Ziline

Taniej ładniej (widoki zajebiste) Czesi tylko czekają na Polaków i na przekroczenia i na łapówy a mniej niz 100 euro nie biorą :D Znam obie drogi od 15 lat nimi jeżdze i polecam na Ziline Przy okazji Słowacy maja dobre trunki ;)

FORZA KUBICA :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pojedziecie na przejście w Barwinku i pojedziecie na Koszyce to ominie was płacenie za autostrady na Słowacji. A widoki jeszcze lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pojedziecie na przejście w Barwinku i pojedziecie na Koszyce to ominie was płacenie za autostrady na Słowacji. A widoki jeszcze lepsze

 

kit z tym, opłata za autostradę i tak utonie we wszystkich kosztach ;)

 

chodzi o to, aby nie wpakować się bez sensu na jakąś trasę albo unikać nieprzyjaznej policji w Czechach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aby nie wpakować się bez sensu na jakąś trasę albo unikać nieprzyjaznej policji w Czechach

Trasa OK choć nie autostrada a policji czeskiej tam nie ujrzysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem Zwardoń -Zilina-Bratysława-Gyor-Budapest .

Jedynie kilka km zwykłej drogi po przekroczeniu granicy ,później nonstop autostrada do samego Budapesztu .

Na węgrzech policajów nie widziałem , za to na słowacji trzeba przychamować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności