Skocz do zawartości
kownas19

Dwa komplety amorkow czy to mozliwe ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ETKĘ na płycie :D Myślałem, że ty już masz ściagniętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam sciagnelem etke i pokazuje mi jakis kod abym wpisal ?- z innej beczki na rysunku z tej etki widac 2 podkladki a w ksiazce sam naprawiam jest 1 podkladka moze ktos wytlumaczyc jak to powinno byc zlozone ?( macperson)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam sciagnelem etke i pokazuje mi jakis kod abym wpisal ?

 

- z innej beczki na rysunku z tej etki widac 2 podkladki a w ksiazce sam naprawiam jest 1 podkladka moze ktos wytlumaczyc jak to powinno byc zlozone ?( macperson)
powinno być tak jak w etce jest pokazane

jaki kod ? może o hasło ci chodzi takie długie pokaż screna to pomożemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie takie dlugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wedlug etki sa 2 podkladki w kol. mac.per. o to chodzi ze mechanicy nie wlozyli mi zadnej podkladki moze ktos wie jak one maja isc pokoleji i jakie maja wymiary zwlaszcza ta gorna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie ,wczoraj przelozylem amorki , wlozylem stare ,stukania nie ma czyli wina amorkow , powiedzcie mi jakie kupic, moga byc oryginalne aby bylo wszystko ok ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow mechanicy amortyzatory z przodu na monroe (oryginalnie mialem sachsa z logo audi i vw)_ po wyjechaniu od nich amorki zaczely stukac ( wczesniej sprawdzilem cala zawieche i bylo ok ) na drugi dzien umowilem si z nimi na reklamacje i wstawili mi bilsteina , ja na jazda probna a to znowu stuka - nadmieniam iz wczesniej przed wymiana nic nie stukalo jedynie bujalo auto przy wiekszych predkosciach nie chce im zawracac glowy na znowu 3 wymiane bo i oni maja dosyc i ja - panowie co mozna sprawdzic jeszcze aby wyeliminowac te stuki - PRZELOZYLEM STARE I JEZDZE POROWNALEM STARE Z BILSTAINA I SA KROTSZE O 2 CM NIE STAC MNIE NA WYDATEK430ZŁ ZA SZTUKE ORYGINALOW BO ZAMIENNIKA NIE MOGE ZNALEZC A MAM TAKI NUMER 3BO413031AB - WIEC MOZE KUPIC SACHSY 557837 I ZWYKLE SPREZYNY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam kolegow mechanicy amortyzatory z przodu na monroe (oryginalnie mialem sachsa z logo audi i vw)_ po wyjechaniu od nich amorki zaczely stukac ( wczesniej sprawdzilem cala zawieche i bylo ok ) na drugi dzien umowilem si z nimi na reklamacje i wstawili mi bilsteina , ja na jazda probna a to znowu stuka - nadmieniam iz wczesniej przed wymiana nic nie stukalo jedynie bujalo auto przy wiekszych predkosciach nie chce im zawracac glowy na znowu 3 wymiane bo i oni maja dosyc i ja - panowie co mozna sprawdzic jeszcze aby wyeliminowac te stuki - PRZELOZYLEM STARE I JEZDZE POROWNALEM STARE Z BILSTAINA I SA KROTSZE O 2 CM NIE STAC MNIE NA WYDATEK430ZŁ ZA SZTUKE ORYGINALOW BO ZAMIENNIKA NIE MOGE ZNALEZC A MAM TAKI NUMER 3BO413031AB - WIEC MOZE KUPIC SACHSY 557837 I ZWYKLE SPREZYNY ?
a może sprawdź gniazda amorków górne mocowanie i łożyskowanie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok i nie mam zadnych lozysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest ok i nie mam zadnych lozysk
a w jakich warunkach to stuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nierownosciach ale jak mowie teraz mam stare oryginaly i cisza ? No tylko ze bujaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na nierownosciach ale jak mowie teraz mam stare oryginaly i cisza ? No tylko ze bujaja
czy stare to seria a nowe to sportowe ? czy dolne wahacze ok ? i jak wyglądają springi czy są seryjne czy tez sportowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARE TO SERIA NOWE BYLY WSTAWIANE BILSTEINA I MONROLY A SPREZYNY WLASNIE NIE WIEM MUSZE ZOBACZYC KOLORY PODAM CI LINK DO AUKCJI MAM TAKIE SAME AMORY http://allegro.pl/passat-b5-lift-komplet-sachs-tanio-i1585524612.html

 

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:07 ----------

 

A wstawiali mi bilsteina o nr.bne-b993 a sa sachsy o nr. 557837 i 170811 i tez pisza ze pasuja do tego rocznika tylko czym sie roznia ?

 

---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

 

A ktos moze mi znalezc zamiennik oryginalu amorka -3bo413031ab bo nawet na stronie web cat3 nie ma takiego numeru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo z bilstein b4 po wyjechaniu od mechanika pukało założyłem Sachs i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki numer tego sachsa pamietasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj zalozylem nowe sachsy o nr. 557837 i okazalo sie ze nic nie stuka , moje pytanie bo zlozylem je bez podkladki nr. 8 na rysunku z etki - czy cos moze sie stac bez tej podkladki ?

amor.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności