Skocz do zawartości
icegoranet

zablokowana plyta cd w oryginalnym cd playerze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam problem z CD playerem.

Ostatnio sprzedawałem tutaj na forum CD player wyjęty z mojego auta. Równoczesnie wystawilem aukcję na allegro no i sprzet sprzedal się na allegro. Sprzet 100% sprawny, bo jezdzil ze mna odkad kupilem saomchod. Pech chcial ze zapomnialem wyjąc z niego plyte CD i tak go sprzedalem. Nie poinformowalem kupującego o tym ze plyta zostala (wiem moj blad, ale przez te upały czasem czlowiek nie mysli sensownie).

No i do sedna.

Dzisiaj kupujący dostal paczke, niby pojechal do zakladu RTV zeby mu zamontowali playera. Napisal mi że "po podłączeniu okazało się że płyta wchodzi do połowy, elektronik stwierdził wadę sprzętu. W związku z tym proszę o kontakt telefoniczny w celu podjęcia dalszych kroków."

 

Szlak mnie trafia bo w sumie mój blad ale podejrzewam ze pan super "elektronik" wkładał płytę Klienta na hama i mogl cos połamac bo ta plyta co jest w środku po prostu nie chce wyjść z tego co kupujący mi mowil przez telefon.

Zgodziłem się na to ze odesle mi sprzet a ja usunę "usterke" we własnym zakresie.

 

PYTANIE:

 

Czy Panowie fachmani, wraz z kupującym nie połamali czegos w środku ?? Czy da rade płytę wyjąć po zacięciu się w oryginalnym playerze VW ?

 

Pytam tutaj bo chyba to jets najsensowniejsze miejsce do zadania takiego pytania.

Krew mnie zalewa bo wiem ze sprzedałem na 1000% idealny sprzęt....

 

Co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności