Skocz do zawartości
Gość andi1973

Jak sprawdzic jaki mam model???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andi1973

jak sprawdzic jaka mam wersje paska???

comfodline, trendline czy jakis inny line?

Passat b5 3g 1998rok 1,9 tdi 110km.

climatronic, el.szyby, abs, podlokietnik, el. i podgrzewane lusterka, automat, welurowa tapicerka.

Czy ktos wie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku (tam gdzie jest koło zapasowe) powinienes miec nalepke na ktorej są wypisane kody wyposażenia, wydaje mi się że któryś kod opisuje wersje Twojego bolidu :) spisz kody wyposażenia i zobacz co oznaczaja - opisy kodów na znajdziesz gdzies na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzic jaka mam wersje paska???

comfodline, trendline czy jakis inny line?

Passat b5 3g 1998rok 1,9 tdi 110km.

climatronic, el.szyby, abs, podlokietnik, el. i podgrzewane lusterka, automat, welurowa tapicerka.

Czy ktos wie???

Wie, TUTAJ czxytałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

wypisane kody wyposażenia, wydaje mi się że któryś kod opisuje wersje Twojego bolidu spisz kody wyposażenia i zobacz co oznaczaja - opisy kodów na znajdziesz gdzies na tym forum

 

nie trzeba szyfrować kodów, jest tam (w bagażniku) wszystko napisane czarno na białym

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

andi1973, tematy były wielokrotnie wałkowane na Naszym Forum. uzywaj wyszukiwarki i nie rób zbednego OT bo może skonczyć się ostrzeżeniem ze strony modów.

[center:272ef6cb76]Zanim coś napiszesz przeczytaj wpierw FAQ.[/center:272ef6cb76]

kody wyposażenia pojazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andi1973

!!!! Sorki !!!!

Wczesniej strona z wyjasnieniami oznaczen sie nie wyswietlala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności