Skocz do zawartości
zaix2407

Gaśnie na wolnych obrotach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam…..wszystkich. Piszę bo oczywiście mam problem z autem.

Przez ostatnie pół roku walczyłem (walczę) z autem. Miałem bardzo duże problemy z odpalaniem auta, na początku sporadyczne, później już ciągłe. Rozrusznik kręcił auto nie odpalało.

Dodatkowo auto gasło w trakcie jazdy, bądź na wolnych obrotach (na luzie).

Po kilku miesiącach, wymianie wielu części i odwiedzeniu kilku warsztatów auto wreszcie odpala.

Pozostał jednak problem z gaśnięciem silnika.

Jeżdżę samochodem dopiero 2 dni ale już dwa razy zgasło mi w garażu, kiedy już zaparkowałem, na luzie i na wolnych obrotach. Nie wiem jeszcze czy będzie też gasło w trakcie jazdy bo (nie na luzie) bo jaszcze za krótko testuję.

Dodam jeszcze że mam wrażenie że auto ma różne „wolne obroty”. Czasami pokazuje ok. 900 obr. , czasami 800 a czasami 850obr.

Co proponujecie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie zgasł mi w trakcie jazdy. Jechałem, trzeci bieg, ok 1200 obr i zgasł. Z odpalaniem już nie ma problemów ale ciągle gaśnie.

Czy to pompa paliwa???????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to pompa paliwa???????????????????

A jaki poziom paliwa w zbiorniku??? U mnie było tak, że gasł lub ciężko odpalał gdy poziom wahał się tak od 1/4 do rezerwy... Po wymianie pompy paliwa wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam podobny problem. Samochód gaśnie na wolnych obrotach (podczas jazdy lub ruszania).

 

Odpala ponownie dopiero po kilku minutach, jest to irytujące w szczególności, że zdarza się to najczęściej przy skrzyżowaniach.

 

Komputer nie wykrył żadnych błędów.

 

Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam podobny problem. Samochód gaśnie na wolnych obrotach (podczas jazdy lub ruszania).

 

Odpala ponownie dopiero po kilku minutach, jest to irytujące w szczególności, że zdarza się to najczęściej przy skrzyżowaniach.

 

Komputer nie wykrył żadnych błędów.

 

Jakieś pomysły?

może problem z blokadą kiery tak opisany na forum dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem u siebie komunikatu opisywanego w tym temacie, ale przy najbliższej okazji sprawdzę czy się nie pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i właśnie zgasł mi w trakcie jazdy. Jechałem, trzeci bieg, ok 1200 obr i zgasł. Z odpalaniem już nie ma problemów ale ciągle gaśnie.

Czy to pompa paliwa???????????????????

 

Zacznij od pompy paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatankuj auto do pełna , jak nie zgaśnie do połowy zbiornika to na 100% pompa . Jeszcze wymień filtr paliwa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności