Skocz do zawartości
misiekbb80

Plamy oleju na silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.

 

Wczoraj zauważyłem coś bardzo niepokojącego, a mianowicie, silnik w moim b5 jest ochlapany czymś oleistym ( nie jest to ropa ). Najbardziej w okolicach pompy paliwa i zbiorniczka oleju do wspomagania. Na dodatek cały wentylator chłodnicy jest mokry i rozrzuca tę ciecz po wszystkim w najbliższym otoczeniu.

Dodam, że nie zauważyłem znaczącego ubytku, któregokolwiek z płynów "ustrojowych".

Może ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał się z podobnym przypadkiem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj posprawdzaj przewody elastyczne może jakiś ma pęknięcie i jest wyciek (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy.

 

Wczoraj zauważyłem coś bardzo niepokojącego, a mianowicie, silnik w moim b5 jest ochlapany czymś oleistym ( nie jest to ropa ). Najbardziej w okolicach pompy paliwa i zbiorniczka oleju do wspomagania. Na dodatek cały wentylator chłodnicy jest mokry i rozrzuca tę ciecz po wszystkim w najbliższym otoczeniu.

Dodam, że nie zauważyłem znaczącego ubytku, któregokolwiek z płynów "ustrojowych".

Może ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał się z podobnym przypadkiem.

 

Pozdrawiam

 

Najprościej-umyj pożądnie silnik,jak będzie czysty to odpal i popatrz skąd jest ten wyciek,jeżeli nic nie będzie to pojeździj trochę i później popatrz jeszcze raz-wtedy będzie można coś kombinować,bo tak to nie wiadomo skąd to jest ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy.

Dzisiaj wstawiam auto do mechanika, bo ja tam nic nie widzę.

Napisze co było, gdyby ktoś miał podobne objawy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności