Skocz do zawartości
yunivers

Kenwood KDC-W5141UAY

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy kupiłem właśnie takie radio http://www.vltava2000.cz/shops/8674/images-goods/KDC-W5141UAY.jpg

co sądzicie o nim i podajcie swoje opinie na temat tego radia?

pozdrawiam

Edytowane przez yunivers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sie szuka lub pyta innych o opinie,a pózniej sie kupuje.Ty zrobiłes odwrotnie :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bo na innych forach wyczytałem że radio jest bardzo dobre jak za ta cenę bo tu ciężko i długo bym musiał czekać na opinie :P a teraz juz mam czas bo kupiłem wiec moge poczekać i dlatego się pytam :P co sądzicie o nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOBIE ma się podobać, poza tym już kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TOBIE ma się podobać, poza tym już kupiłeś.

wiem :D ale może ktoś miał doczynienia z tym radiem i może wyrazić swoją opinie,uwagi itp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem szukałeś radia(nowe,usb) do 350 zł sam bym Ci je polecił. Za ta cenę jeśli chodzi o nówki rewelacji nie ma ale Kenwood to bardzo przyzwoite radio, jakość wykonania, wyświetlacz, moc. Powinno się spisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak ogulnie to kennwood robi dobre radia pod wzglem jakosci dzwieku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny model - zielony i nie narzekam. Podpięty był pod oryginalny zestaw x6 passata a obecnie pod boschmanny i jest ok. Jeżeli chcesz mocy, to się można rozczarować ale w kwesti jakości dzwięku to jest naprawde przyzwoicie. Także kwestia cena/jakość jest wzorowa.

13.03.2009r. (40).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
eżeli chcesz mocy, to się można rozczarować ale w kwesti jakości dzwięku to jest naprawde przyzwoicie

jak jest mało mocy to jest wzmacniacz :P ale mówicie że ogólnie dobre no to git że udało mi sie kupić dobre radio za rozsądną cenę :P

pozdro yuni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobnego tylko byz USB, zmiana z jednej stacji radiowej na drugą trwa kilka sekund ciszy bardzo to wkur...

W pioneerze czy sony tego nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam te samo radyjko, już ponad rok, i jestem bardzo zadowolony, świetna jakość i dodatkowo idealnie pasuje do czerwonego podświetlenia deski i zegarów

SDC11993.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności