buki Zgłoś #1 Napisano 7 Czerwca 2010 (edytowane) Witam, otóż moje pytanie wiąże się z niedługo kończącymi się studiami. Kończę w sumie za rok studia techniczne na Polibudzie, kierunek mechanika i budowa maszyn o specjalności samochodowej itp, ale tak mnie zaciekawiło co trzeba zrobić żeby zostać takim rzeczoznawcą, np od szkód w wypadkach samochodowych itp, bo jednak z samochodami jak najbardziej chcę mieć wspólnego, kto coś wie na ten temat będę bardzo wdzięczny. Edytowane 9 Czerwca 2010 przez niemniem pisownia Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
niwdew Zgłoś #2 Napisano 8 Czerwca 2010 albo studia kierunkowe, zakończone egzaminem państwowym, w twoim przypadku uzupełniajace. Ostatnio w kielcach takie widziałem http://www.cku.tu.kielce.pl/cku/index.php?id=studia/rs Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
buki Zgłoś #3 Napisano 8 Czerwca 2010 dziękować bardzo poszukam moze cos na pomorzu ale ogolnie wiem na czym stoje pozdrawiam, przyznałbym punkcik ale tu nie mozna Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jozko Zgłoś #4 Napisano 8 Czerwca 2010 lepiej nie idz na takie studia bo potem jak trafisz na takiego klienta jak ja to nie dosyc ze dostaniesz zje.be na ogledzinach to jeszcze potem telefonicznie bede Cie nekal Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
buki Zgłoś #5 Napisano 11 Czerwca 2010 Pawełku to poleć cos innego, lepszego:)) ja jesce mam rok czasu zanim zrobie inzyniera, to nie bedzie tak zle, ogolnie w samochodach siedze już ładnych pare lat, to troche sie juz wie, tzn w tej chwili jak narazie to sie tylko orientuje co i jak nie mowione jesce teraz ze trafisz na mnie:D pozdraVWiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach