Skocz do zawartości
kds_tt

B5 FL modyfikacje wnetrza - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze niedlugo stane sie (mam nadzieje szczesliwym) posiadaczem 3go w mojej rodzinie Passka (1 byl B5 z 96 ojca, w 2000 zmienil wlascicela, teraz ojciec ma B6) i z tego co planuje to po zakupie i pakiecie startowym (paski, plyny, olej...) zostanie mi troche wolnego grosza to planuje to przeznaczyc na mody. Bedzie to 1,9 TDI Variant wiec mocy mi na razie starczy. Od razu zaznacze ze odpadaja wszelkie spojlery z aledrogo z wlokna... Wiec chce zainwestowac we wnetrze.

I teraz do sedna...

Czy byl jakis pakiet wyposazenia typu Sport lub Sportline (analogicznie jak w Audi jest np S4), ktory mial jakies charakterystyczne akcenty typu wstawki z aluminium lub carbonu, inne mieszki i kierownice, moga tez byc charakterystyczne felgi. Dodam ze nie interesuje mnie drewno bo jakos mi nie lezy...

Z gory dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r36 i koniec tematu jeśli chodzi o B6

 

natomiast jeśli chodzi o B5FL to W8

 

:]

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o "sport" to trendline miał seryjnie karbon, trójka kiera, fotele wyprofilowane

zresztą kupisz nawet basica to możesz sobie doposażyć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Bede musial w takim razie podjechac do serwisu i sie troszke dowiedziec co ile moze kosztowac. Kiere i fotele raczej uzywane bede kupowac, ale juz te wstawki moze byc ciezko dostac z drugiej reki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale juz te wstawki moze byc ciezko dostac z drugiej reki.

to wydasz majątek na nowe... sama nowa nakładka na rączke 100zł. już nie mówiąc o kosztach ramki i pozostałych elementów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.passatplus.de/umbauteile/dekor/dekor.htm Tutaj masz ceny poszczególnych części w euro na stronie http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ możesz po numerach sprawdzić ile co kosztuje w "naszych" salonach ... Edytowane przez Ralph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 fsi , r line :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat 100 zl to normalna cena bo np za nakladke sparco lub momo trzeba dac podobne pieniadze...

Ralph, dzieki za adresy, popatrze sobie co i jak...

Napisalem ze bede szukac w serwisach, bo podejrzewam ze uzywek praktycznie nie ma...

No chyba ze ktos ma kontakt na jakas osobe ktora moze takie cos miec to bede bardzo wdzieczny i na pewno jakis browar sie bedzie nalezal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akurat 100 zl to normalna cena

za kawałek aluminium no nie wiem, używki ładne masz 15 zł, a komplety widziałem nawet za 160 zł mowa o ramce 2 din i innych karbonach..

co do foteli to też skóraki z boczkami i za 800 zł wyrwiesz, gdzie w serwisie za sama gąbkę siedziska życzą sobie 500 zł.. to ja już nie chce wiedzieć ile za kpl. foteli.. ale i tak pewnie juz niedostepne.

 

wszystko znajdziesz na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec sprawdzilem pare cen i faktycznie to sporo kosztuje... A do tego te elementy, ktore maja udawac carbon to troszke salbo sa do niego podobne... Chyba ze to tak wyglada na zdjeciach.

W sumie sie zastanawiam, czy nie byloby lepiej pokryc tych elementow folia podobna do carbonu (FoliaTec robi takie calkiem fajne), albo pojsc o krok dalej i kupic sobie arkusz carbonu i tym to pokryc... Najlepsze jest to ze przy takim rozwiazaniu pieniadze wydam tylko na materialy...

 

---------- Post added at 23:32 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

 

wojtekk, nie sadzilem ze bedzie to dostepne na aledrogo, w takim razie bede szukac;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam ten karbon na alu przerobiłem;p

bo sam to faktycznie mi też sie nie podobał;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekk też mam przerobiony carbon na alu (tyle że polerowane) oryginalniej to od carbonów i drewna wygląda ;)

 

Co do foli to w passacie np: ramka wydaje mi się za chuda do oblepiania

Znajomy w bmce używał foli 3m i powiem że na żywo bardzo fajnie to wygląda

dl9197_DSCN1892.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wojtekk też mam przerobiony carbon na alu (tyle że polerowane)

a jak z utrzymaniem takiego polerowanego? kryłeś bezbarwnym?

bo ja mam lekko szlifowane alu, coś na wzór oryginalnych wstawek jakie były w golfie R32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kryłem czyste alu jest (kiedyś nawet wrzucałem gdzieś foty na forum jak to wygląda) ... co do utrzymania to po prostu jak widzę odciski palców to wycieram je "szmatą" i jest git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie "szczotkowane" alu byloby tez dobre :) Chociaz carbon kusi i to bardzo. Ten w bmce wyglada dosyc fajnie.

Za pare dni bede najprawdopodobniej pokrywac komus maske carbonem, to bede wiedzial ile prawdziwy kosztuje i podejme decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności