Skocz do zawartości
airwolff

Potzrebny wydruk historii serwisowej paska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy nie wiecie szanowne koleżanki i koledzy w którym ASO VW w Polsce wydrukują mi historię serwisową paska.Potrzebną do sprawy dowodowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czy nie wiecie szanowne koleżanki i koledzy w którym ASO VW w Polsce wydrukują mi historię serwisową paska.Potrzebną do sprawy dowodowej.

 

Teoretycznie nie mogą czegoś takiego już robić,nawet sprawdzać.Ale jeżeli chodzi o sprawę dowodową to myślę że każde ASO Ci to powinno załatwić.Z tym że podejrzewam że będą chcieli jakieś zaświadczenie na to że do takiego celu potrzebujesz.Jeszcze jedno-wszystko zależy z kim gadasz,coniektórzy robią to od ręki ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie nie mogą czegoś takiego już robić,nawet sprawdzać.

Co?? Dlaczego?? Jakas ustawa/prawo to reguluje? Rozumiem ze po VIN przez tel moze nie byc mozliwosci, ale jak przyjezdzam z dowodem rejestracyjnym samochodu to dlaczego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co?? Dlaczego?? Jakas ustawa/prawo to reguluje? Rozumiem ze po VIN przez tel moze nie byc mozliwosci, ale jak przyjezdzam z dowodem rejestracyjnym samochodu to dlaczego nie?

 

Powtarzam:kiedyś było to możliwe,teraz jest to niezgodne z prawem w PL...Bez sensu,ale tak jest.Nie pamietam tylko kiedy dokładnie to weszło w życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezgodne z prawem czy po prostu Kulczyk zabronił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na pw co dokładnie potrzeba. Szczegóły na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomal, odezwij się do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz do mnie na pw co dokładnie potrzeba. Szczegóły na pw.

 

Otóż to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności