Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dajmy spokój na razie z polarami.Przy następnym spotkaniu omówimy to bezpośrednio i damy znać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie mam uzgodnione z gościem w East Coast Alloys w Ardee,że wszyscy klubowicze otrzymają extra ceny na opony,felgi,lampy i inne rzeczy dostępne u nich.Przy następnym spotkaniu rozdam ich foldery i każdy zainteresowany ma powołać się na mnie.Gostek wporzo,sam się ostatnio przekonałem przy zmianie alusi.Pozro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no aluse masz spoko akurat takie jakie szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapisów na rybki,jak również podania daty jaka komu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na niepasujący dla większości termin wypadu na ryby,wyprawa została odwołana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze cos innego, jakies propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,jakieś propozycje.Widzę,że ogólnie wszyscy jacyś zalatani i zapracowani i nie za bardzo się chce.Moja żona wobec takiego stanu rzeczy zapowiedziała mi,że na żadne "płatne" imprezy już do końca października nie pojadę,bo robimy chrzciny małego.

Może jakiś wypad na rzekę lub jezioro na rybki jakby ktoś miał jakąś dobrą miejscówkę ?

Coś widzę ostatnio jakieś niewielkie zainteresowanie na forum,wobec czego poczekam,może ktoś inny teraz czymś błyśnie. Pozro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Prawdopodobnie źle porozsyłałem info odnośnie smyczy klubowych.Wszystkich,którzy się zapisali,proszę o wpłaty na moje konto,gdyż trzeba zamykać sprawę z "lukiem".

1 szt-5€

2 szt-10€

Dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Prosze o pomoc,od dluzszego czasu poszukuje plastikowej pokrywy silnika

(zdjecie ponizej), kod silnika BKP.

Zjezdzilem kilka "szrotow"w IRL. a takze IRL.POLNOCNEJ i nic.

Jesli ktos moze mi pomoc,dac namiar gdzie moge cos takiego dostac lub ktos ma do sprzedania bede wdzieczny.

Odbiore w kazdym wskazanym miejscu.Pozdrawiam

Greg83,Clonmel,Passat B6 2005 2.0 TDI 140 KM

1277103813.jpg

007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce krakać, ale pozostaje ci chyba tylko aso :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,dziekuje ale w ASO zjedza mnie z kosciami,jednak moze ebay,szukalem wczesniej ale moze tak jak napisales Mathoo "jak nie dzisiaj to jutro",w twoim linku nr3 to jest to,sprawdze czy gosc wysyla do ROI.

Wielkie dzieki Panowie,jesli to nie pomoze to pozostaje allegro i kurier.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a co tu taka cisza piszemy nie spimy moze jakies spotkanko co?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Jacuś,cisza jak makiem zasiał.Ja osobiście mam w głowie cały czas rybki,tylko że teraz nie a za tydzień andrzejki,więc........no właśnie nie wiem.Albo na jakieś skały,ale trzeba by było znaleźć jakąś miejscówkę.Jacuś,a może masz jakąś miejscówkę,może nad jeziorkiem,albo rzeką,albo może właśnie gdzieś z brzegu?

Nie wiem,niech ktoś rzuca jakieś propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejki są za ponad miesiąc dokładnie 30 listopad. Może pudenhill jak Paweł proponował.

Edytowane przez golab21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No właśnie trzeba coś zmontować bo zapomnę jak wyglądacie. Może za tydzień sobota albo niedziela. Dla mnie wszystko pasuje, ale nie ukrywam, że gokarty fanie jeżdżą, jest restauracja, pub i plac zabaw dla dzieci. I wszystko pod dachem. Taka alternatywa na rybki jak by pogoda nie dopisywała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to coś mi się musiało pokiełbasić z tymi andrzejkami.Wobec tego jutro zaczynam dzwonić po kutrach,jak z terminami.Proszę jak najszybciej kto ewentualnie byłby chętny i w jaki dzień lepiej,sobotę czy niedzielę,ale zaznaczam,że nie wiem jeszcze jak z terminami.Będę się dowiadywał w Howth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za ale tylko do 06.11.10 (wtedy mam wakacje) . Najlepiej chyba niedziela bo wtedy większość ma wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z moim wolnym w niedziele to ciezko ale cos wykminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie nie liczcie bo już nie mam passata :( zaliczyłem crash test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności