Skocz do zawartości
Luki 25

brak mocy na benzynie, na gazie w porządku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko w sprawie mojego paska na benzynie nie ma mocy a na gazie idzie jak burza.

co to morze być:dolamamDodam jest to 1.8 t 150km 97rok

Edytowane przez Majcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko w sprawie mojego paska na benzynie nie ma mocy a na gazie idzie jak burza.

co to morze być:dolamamDodam jest to 1.8 t 150km 97rok

 

Poczytaj to: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=20247&highlight=benzyna+brak+mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mocy na paliwie może oznaczac że masz do wymiany filtr paliwa do sprawdzenia pomka paliwa wtryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok a czy podłączenie do komputera może wykazać te usterki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok a czy podłączenie do komputera może wykazać te usterki?
Jak najbardziej wskazany jest VAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok a czy podłączenie do komputera może wykazać te usterki?

 

Podłącz VAG i wrzuć logi na forum-w odpowiednim dziale ;) Chociaż nie wszystko komp może wykazać.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej wskazany jest VAG

A od kiedy VAG pokazuje defekt filtra paliwa bądź pompy?

Jedynie co może wykazać - to wtryski.

Na poczatek wymień filtr paliwa. Koszt około 40 zeta, czas wymiany - 20 minut. Mniemam, ze filtra nawet nie wymieniałeś po zakupie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filtr paliwa wymienialem jakiś czas temu i przez jakiś czas było ok,a póżniej znowu to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc może znowu się zapachał, bo masz sporo syfu w zbiorniku. Ostatnio znajomy opowiadał, ze mu wyciagali pompę, bo siatka osłaniająca, była cała zalepiona syfem i nie dało rady zasysać paliwa z baku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy VAG pokazuje defekt filtra paliwa bądź pompy?

Jedynie co może wykazać - to wtryski.

Na poczatek wymień filtr paliwa. Koszt około 40 zeta, czas wymiany - 20 minut. Mniemam, ze filtra nawet nie wymieniałeś po zakupie :D

Nie napisałem kolego że vag wykryje usterkę filtra paliwa i pompki.O tym że do sprawdzenia jest filtr paliwa i pompka napisałem w poście wyżej.Natomiast vag może pomóc w ujawnieniu innej usterki związanej z problemem założyciela tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak przyjacielu to jutro sprawdze zbiornik.A jak to nie pomoże to będe szukał magika co coś poradzi.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pompa paliwowa ma za słabą wydajność, bo przyszedł może na nia "czas". Skoro na gazie jest OK, to idąc od zbiornika, to jest tylko pompa i filtr. Wtryski bym na razie wykluczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dolamamchciałem dodać jeszcze że tak się dzieje jak dochodzi do 3 tyś.obr.a później to już jakoś lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo filtr nie puszcza przy niższych obrotach. Miałem to samo. jak sie bardziej depnęło, to juz szedł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mamy do czynienia z instalację gazową, której nie straszne jest złe wskazanie przepływomierza. Zawsze warto zrobić logi na LPG i na benzynie kanału 002, żeby zobaczyć co tam mierzy i jak turbo pracuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy kompóter gazowy ma coś wspólnego z paliwem,bo wydaje mi sie że po wizycie u gazownika na paliwie stracił moc

Edytowane przez tony_w
ORTOGRAFIA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności