Skocz do zawartości
aron20000

Turbina z 1.9TDi AHU do 1.9TDi 1Z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakie turbosprężarki będą pasowały do silnika 1.9TDi 1Z. Mogę kupić z silnika AHU, ale nie jestem pewny czy tam nie było już zmiennej geometrii łopatek i czy jest taka sama? Więc proszę o informacje. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto zmieniać na turbo z AHU bo to praktycznie to samo jak nie (chyba) identyczne turbiny. W AHU i 1Z były na westgate. Jak już chcesz coś mocniejszego to zmień kolektor na ten od afn/awx i wtedy sterowanie na podciśnienie i wsadzisz gt1749va i będzie git. Tak - zmiana całkowicie bez sensu bo zmienisz na to samo co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym zmienić na to samo, ponieważ w 1Z rozsypała mi się turbinka i muszę ją wymienić lub zregenerować. Kolega ma do sprzedania z AHU i chciałem upewnić się czy w AHU jest taka sama jak w 1Z.

Czy w jakiś silnikach 90 konnych montowano tubosprężarki z kierownicami czy montowano je tylko do 110 i 130 konnych silników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 konny ze zmienną geometrią to AHH ale tam siedzi inny kolektor sterowanie turbiną ,1Z i AHU to to samo więc turbine możesz zamienic bez problemu.

Edytowane przez Deiw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamówiłem turbine i nic z tego, nie pasuje, inne mocowania i konstrukcja :niekumam . Więc jest kilka rodzajów tych turbin do silników 90 konnych. Trzeba sugerować sie mocą, oznaczeniem silnika i kształtem. Dobrze, że trafiłem na uczciwego sprzedawcę i bez problemu zwrócił kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności