Skocz do zawartości
m16

Potrzebne informacje o haku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra - hak zakupiony - tylko czy moze mi ktos lopatologicznie napisac jak sie to ustrojstwo zaklada ? :o

 

Chodzi Ci o montaż? Tu coś jest na temat: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=14290&highlight=monta%BF+haka&page=4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i to 2 ;)

Kupilem nowke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok hak juz sie daje zalozyc, ale to koleczko pozostaje na czerwonym polu :(

probowalem nawet kluczem nastawnym przekrecic ale nic z tego :(

Jakies pomysly ? Bo domyslam sie, ze aby bylo bezpiecznie to musi byc na zielonym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zdjęcie końcówki do ori haka, mam belkę taką jak założyciel tematu.

Przymierzałem już 3 kule z vw i żadna nie pasuje. Może wybrałbym coś na allegro ale chce miieć pewność że zamówie dobrą. Cyknie ktoś fotkę swojego?

tabliczka z mojego haka:

 

dafota.2.mnl1375437026l.JPG.smzd6.JPG&th=4977

Edytowane przez cysiokysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrób zdjęcie mocowania haka( otworu, okrągły czy kwadratowy), w tamtym roku też przerabiałem ten temat. Ja mam otwór kwadratowy i podchodzi mi taka końcówka i jeżeli ty masz takie mocowanie jak założyciel tematu to na 100% taki podejdzie. Jednak tego akurat nie polecam gdyż sprzedawca pisze że brak kluczyka, a z tym może być problem. :http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00r-koncowka-haka-3b0803882b-i3443796495.html

Edytowane przez kamilsim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może zrób zdjęcie mocowania haka( otworu, okrągły czy kwadratowy), w tamtym roku też przerabiałem ten temat. Ja mam otwór kwadratowy i podchodzi mi taka końcówka i jeżeli ty masz takie mocowanie jak założyciel tematu to na 100% taki podejdzie. Jednak tego akurat nie polecam gdyż sprzedawca pisze że brak kluczyka, a z tym może być problem. :http://allegro.pl/vw-passat-b5-96-00r-koncowka-haka-3b0803882b-i3443796495.html

dzięki, przy belce mam kwadratowy otwór więc powinno pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hak zakupiony ale za Chiny nie mogę go zapiąć. Pokrętłem z kluczykiem da się przekręcić, bolec się chowa ale końcówka jakby cała nie wchodzi, brakuje ze 2mm i niechce się zapiąć. Jest jakiś patent na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra już to rozkminiłem, aby zamontować hak, pokrętło trzeba przekręcić i odciągnąć i wtedy bolec chowa się bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra już to rozkminiłem, aby zamontować hak, pokrętło trzeba przekręcić i odciągnąć i wtedy bolec chowa się bardziej.

 

Chiny uratowane:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

file.jpeg

Czy ktos wie jak podłączyć ten przekaznik, kolory przewodow do czego sa podlaczone, dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności