Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś nie denerwuj sie

 

jush sie wyluzowałem :dance5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie- czytając to wszystko to czarny by osiwiał, a zdrowy zachorował. Skoro nasz szanowny opiekun chciał wykreślić ludzi z regionu, nie wnikam czy miał taką potrzebę wewnętrzną, czy coś mu się przyśniło, tak zrobił i basta; po części ma rację są ludzie w regionie którzy raz byli na forum, bo potrzebowali porady i przy okazji zapisali sie do grupy- zgadzam się powinni być skreśleni. Ale niech mi ktoś wytłumaczy, czy ktoś kto na forum siedzi całymi dniami, i nie dlatego, żeby czytać porady, bo ile można czytać, zostaje skreślony. Skoro jestem z podkarpacia to byłem w grupie podkarpackiej; teraz to się zastanawiam czy nie zapisać sie do zachodniopomorskiej :D skoro nie mogę być w podkarpackiej. Ktoś mówił aby sie nie dzielić, ale już nas podzielono, na podkarpacie lepsze (spotowe) i gorsze ( nie byli na spocie). A to, że np kolega czarnuch z naszego regionu prosi kogoś o pomoc i poradę w sprawie dobrego mechanika, to gdzie ma pisać do ludzi z Wrocławia czy Gdyni. Inny daje argumenty, ze młodzi chcą nalepki - jakie to ma znaczenie, ja jestem na forum od 2006, zaś nalepkę mam od 2 lat, ale jakoś nie spotkałem żadnego samochodu na podkarpaciu z wlepą forumową; gdzie patrze po vw w jej poszukiwaniu, sporo jeżdżąc może mam pecha. Mówicie, że na spocie czy to w Przemyślu czy to na Kamczatce będzie ta sam ekipa, nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Łatwiej jest dojechać 50 km, i wrócić w jakiś tam sposób, nawet załatwiając sobie kierowcę, niż drałować 250 km. Pewnie zaraz ktoś mi wyjedzie, że centuś jestem i mi na paliwo szkoda:lol Spotów w naszym regionie jak na lekarstwo, a selekcja jak do kolejnej edycji tańca z gwiazdami. Moim zdaniem jeśli dalej tak sprawa będzie się toczyć, jak teraz to w naszej grupie na spotach faktycznie zostanie ta garstka osób którą wymieniłeś, bo po cholerę mam się pchać tam skąd mnie wywalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalnosć nie jest kwestią statystyki.

 

Ty ty bądź normalny a my jesteśmy p..ierdolnięci :D a ja najbardziej ze wszystkich wychodzi z tego co napisałeś :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty ty bądź normalny a my jesteśmy p..ierdolnięci a ja najbardziej ze wszystkich wychodzi z tego co napisałeś

 

 

 

Oj teraz to sie mnie czepiasz :):):) ja ci nie powiedziałem ze ty jesteś ten, tego pi......ęty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna pogawędka ale mi się podoba-BRAWO JACKU za reorganizacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajna pogawędka ale mi się podoba-BRAWO JACKU za reorganizacje

 

Nooo fajna , i postów naklepiemy masę......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm u siebie zrobię tak samo :D nie wpadłem na to, a pomysł jak najbardziej dobry .... przynajmniej będę wiedział ilu podopiecznych odwiedza jeszcze forum bo te kilka stron przeglądać i wybierać to niechętnie ;) w sumie u mnie widzę jest inaczej ... spoty co tydzień i zawsze te 5-10 furek się zbiera, czasem więcej ale spoty są tu co tydzień... uwierzcie że rozkręcałem je od dosłownie dwóch B4 .... nie poddawajcie się ;) :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, pomysł nawet nawet, ale macie o tyle kłopot, że skasowałeś też przynależność do gr świętokrzyskiej. Wy macie wspólny region i między innymi ja należałem do was, ze względu na woj świętokrzyskie.

 

Tak więc jeśli ta przynależność do gr ma mieć na prawdę jakiś cel, to powinniście zgłosić do administracji o wprowadzenie podziału waszych regionów.

 

Ja mam zamiar przystąpić za chwilę z powrotem do waszego regionu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kto będzie chciał to się zapisze to nic skomplikowanego. Jak narazie najwięksi pieniacze w tym temacie nie wyrazili takich chęci znaczy nie zależy im jak i innym. Udzielanie się na forum to jedno ale przynależność do grupy do czegoś zobowiązuje. Lepiej niech będzie 30 a zgranych a nie 300 niepoznających się na drodze (pozdrawiam kolegę kowalo :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, ja nie wiem czy to tobie o tym mówiłem, czy DJ ale jest inne rozwiązanie na to. Musisz swoją listę znajomych wyzerować i przyjmować zaproszenia od osób zaangażowanych w spoty. I wtedy nie wysyłasz mass pw tylko naciskasz SZYBKIE MENU -> Lista kontaktów i zaznaczasz ptasiorami osoby do których chcesz wysłać PW. Troszkę upierdliwy sposób, bo za każdym razem, te parenaście ptaszków trzeba zaznaczyć, Ale wiesz że PW dotrze do konkretnych ludzi, a nie do

300 niepoznających się na drodze

 

---------- Post added at 13:45 ---------- Previous post was at 13:43 ----------

 

ps. I takie cuś powinien mieć każdy z was (opiekunów) by mieć społeczność podzieloną na konkretne regiony. Bo jak ty z Podkarpackiego wyślesz MASS PW to i Świętokrzyskie dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak ma być tylko świętokrzyskie z mojej okolicy kuleje choć mijam paski z wlepą i rejestracją jak moja TSA i ludziów nie znam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mówiłem o tym ale wspomnę jeszcze raz. Najlepszym rozwiązaniem było by gdyby opiekunowie mieli możliwość zaznaczenia ptaszkami osoby ze swojej grupy na liście userów.

 

Jacek pomysł dobry popieram bo przynajmniej nie bedzie problemu z zapchanymi skrzynkami u niektórych.

 

Ja ogłosiłem spot w Humniskach jeszcze w tamtym roku i co miesiąc zjawia się tak samo prawie ta sama ekipa, nie mniej jednak z każdym razem zjawia się ktoś nowy, więc nie mogę powiedzieć żeby nic nie ruszało. Jacek pamiętasz z jakim bulem szło rok temu ze zlotem w Teleśnicy? Zresztą w tym roku widzę że niebedzie wiele lepiej. A do tego jeszcze ciągle pada i te powodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wraca, lista rośnie a że krótka to weryfikacja szybka usunięcia wszystkich nie będzie co pół roku zweryfikujemy i zostanie zgrana ekipa jak ktoś ma inne zdanie niech pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usuń tych co nie zabierają głosu w dziale regionalnym lub nie jeżdżą na spoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tydzień nikogo nie usunę może ktoś jednak tu zajrzy, a ty borassatasie nie komentuj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zajrzałem. I jestem za propozycjami Jacka. pozdro ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też chce zostać nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym z chęcią został :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wraca jak bumerang ja też chciałbym zostać:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności