Skocz do zawartości
bambusik

Dziwny świst, przedmuch po dodaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mogę tak pisać bo w zdaniu jednoznacznie można stwierdzić,że to sugestia a nie porada...Sprawdzałem w kanale cały tłumik czy nie jest gdzieś przepalony ale nie zauważyłem nic, więc nie mam pojęcia z czego dochodzi ten świst...a ten koszyk co od kolektora taki idzie??To katalizator?On się też przepala, możliwe,że stamtąd to przedmuchuje ale jak wspomniałem strasznie ciężko to wyczuć na biegu jałowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koszyk to łącznik elastyczny układu wydechowego tak zwana plecionka.

Zapewnij sobie 2gą osobe niech zwiększa obroty a ty obserwuj gdzie słychać ten :dziwny świst...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mogę tak pisać bo w zdaniu jednoznacznie można stwierdzić,że to sugestia a nie porada...Sprawdzałem w kanale cały tłumik czy nie jest gdzieś przepalony ale nie zauważyłem nic, więc nie mam pojęcia z czego dochodzi ten świst...a ten koszyk co od kolektora taki idzie??To katalizator?On się też przepala, możliwe,że stamtąd to przedmuchuje ale jak wspomniałem strasznie ciężko to wyczuć na biegu jałowym...
jak gwizdze przy dodawaniu gazu to sprawdz dolot powietrza do silnika bo masz gdzies lewe powietrze i ono bedzie gwizdac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak gwizdze przy dodawaniu gazu to sprawdz dolot powietrza do silnika bo masz gdzies lewe powietrze i ono bedzie gwizdac
Gdyby miał lewe powietrze w dolocie to silnik raczej by przerywał na wyszych obrotach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miał lewe powietrze w dolocie to silnik raczej by przerywał na wyszych obrotach
skoro tak uwazasz przepraszam ze sie odezwalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:fajny

skoro tak uwazasz przepraszam ze sie odezwalem

Nie przepraszaj .Każdy ma prawo do swojego zdania

Edytowane przez oleksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:fajny

Nie przepraszaj .Każdy ma prawo do swojego zdania

tylko on nic nie pisze o obrotach tylko o gwizdaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności