Skocz do zawartości
PiotrekVW

Brzeczenie w kabinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio zaczelo mi cos brzeczec w okolicy poduszki pasazera, rozebralem te dolna polke pod poducha i nic nie znalazlem, sprawa jest o tyle denerwujaca ze nie moge sobie z tym dac rady a brzeczy i brzeczy ( na wolnych obrotach ) jak przygazuje to cichnie.

 

Wiem ze nikt nie jest jasnowidzem i nie strzeli co i jak, ale moze ktos mial podobnie? zadne zapieranie sie o deske rozdzielcza czy dociskanie czego kolwiek co wystaje nie pomaga, porozbieralem juz kratki nawiewow, glosniki i nic dalej brzeczy ;/ Moze jest tam cos co moglo sie poluzowac i tak brzeczy ? robi sie to coraz bardziej denerwujace

 

Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Ostatnio zaczelo mi cos brzeczec w okolicy poduszki pasazera, rozebralem te dolna polke pod poducha i nic nie znalazlem, sprawa jest o tyle denerwujaca ze nie moge sobie z tym dac rady a brzeczy i brzeczy ( na wolnych obrotach ) jak przygazuje to cichnie.

 

Wiem ze nikt nie jest jasnowidzem i nie strzeli co i jak, ale moze ktos mial podobnie? zadne zapieranie sie o deske rozdzielcza czy dociskanie czego kolwiek co wystaje nie pomaga, porozbieralem juz kratki nawiewow, glosniki i nic dalej brzeczy ;/ Moze jest tam cos co moglo sie poluzowac i tak brzeczy ? robi sie to coraz bardziej denerwujace

 

Dzieki wielkie

rozbiez schowek i szukaj dalej nie wiem jak jest w b4 ale w b5 pod schowkiem jest wentylator nawiewu sprobuj wylaczyc go i zobacz czy ci wtedy brzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tak brzeczało :D ale przy około 1900obr/min :P doszedłem do tego... (po tygodniu poszukiwań z pasażerem na siedzeniu obok :cool poluzowała mi się srubka pod nadkolem trzymająca błotnik przedni prawy, na słupku przy zawiasach z drzwi :] dokręciłem i juz mam spokój :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie te brzeczenie doprowadzi mnie do szalu :wsciekly:wsciekly

Ostatnio wykrecilem poduszke wentylator wszystko co jest mozliwe do wykrecenia od strony pasazera - DALEJ BRZECZY.

Sprawdzilem tez te mocowanie blotnika - wszystko okej

Jak sie podskoczy na fotelu pasazera to przez chwilke cichnie ( 2sek) i dalej, jak sie stanie pod gorke tez potrafi ucichnac.

 

Nie chcialbym wykrecac calej deski rozdzielczej ale jak tak dalej bedzie to w PIZ.... to rozkrece :wsciekly:wsciekly:wsciekly

 

Macie jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ostatnio też miałem problem z brzęczeniem ale nie szukałem w aucie tylko w komorze silnika, po prawej stronie kolo filtra powietrza jest takie cosik na gumowych poduszkach z przewodem ciśnieniowym takim cieniutkim i to mi pukało w nadkole na wolnych obrotach, a też mi się wydawało że to w środku coś. Trafiłem przypadkiem przez klepniecie obudowy filtra powietrza bo to urządzenie dotyka rury od dolotu [powietrza do silnika, sprawdź tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego a moze powinienes jakos panienke na fotelu pasarzera wozic to mozy by nie brzeczało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro po naskoczeniu na fotel przestało na chwile to wyciąg prawy fotel, roboty 4 sekundy a kolejna rzecz wyeliminowana :) z przodu fotela na środkowej szynie jest bolec/zatrzask i fotel ciach do tyłu na maxa i sam wychodzi ;) albo tak jak kolega wyżej, poszukać w komorze silnika, otworzyć maskę na prostej drodze, niepublicznej oczywiście :P:D i jeden siedzi na pasie z przodu i nasłuchuje, drugi pomału jedzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności