Skocz do zawartości
marcino28

kontrolka płynu do spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam zwykły kabel za 30 zeta,na użytek własny :) Nie narobie sobie syfu bawiąc się TACHO ?

 

Zapisz wszystko a później się baw ;) w razie czego powrócisz do ustawień poprzednich.Jednak jak robisz to pierwszy raz to może lepiej nie baw się tym.Są na forum znawcy tego tematu-popytaj ich najpierw.W wątku o kodowaniu licznika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba masz rację :dobrzeDaruje sobie na jakiś czas, najpierw się trochę podszkole w obsłudze VAGa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam nie chce nowego postu zakladac ale mam mianowicie taki problem nie wiem czy moj pasek posiada taka kontrolke od poziomu plynu do spryskiwaczy bo nie mam plynu w zbiorniczku a kontrolka mi tego nie sygnalizuje jak to sprawdzic czy ona wogole jest a posiadam pasata b5 z 1997 o pojemnosci 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam nie chce nowego postu zakladac ale mam mianowicie taki problem nie wiem czy moj pasek posiada taka kontrolke od poziomu plynu do spryskiwaczy bo nie mam plynu w zbiorniczku a kontrolka mi tego nie sygnalizuje jak to sprawdzic czy ona wogole jest a posiadam pasata b5 z 1997 o pojemnosci 1.6

Czy jest kontrolka w liczniku możesz sprawdzić VAGiem , wykonując test wskaźników.Natomiast należałoby jeszcze sprawdzić wzrokowo czy w zbiorniczku masz czujnik poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz właśnie sprawdzałem ciężko było bo dojście jest marne i nie mam czujnika a jest możliwość założenia takiego czujnika ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedz właśnie sprawdzałem ciężko było bo dojście jest marne i nie mam czujnika a jest możliwość założenia takiego czujnika ??

Czujnik wygląda tak:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=czujnik+płynu+spryskiwaczy+passat+B5

Dołożyć można,sprawdź jednak na początek czy masz kontrolkę-powinna być.

Aktywacja:

http://forum.vw-passat.pl/threads/32128-Aktywacja-kontrolki-niskiego-poziomu-plynu-spryskiwaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności