Skocz do zawartości
Gość MARECKI 85

Spoty lubuskie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Lubuszan!

 

Piszę tutaj bo dział z ogłoszeniami nieczynny : mam do oddania komplet tarcz i klocków na tył do Passata B5 (tarcze 245x10 brembo, klocki Brecks). Ktoś potrzebuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.chcialbym poinformowac o spocie. Zaprzyjazniony klub z miedzychodu vagpmi robi spot z ogniskiem 21.09 o godzinie 18. Jest ktos chetny? Z gorzowa jada min.2 auta o wszelkich zmianach bede informowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj namiary pewnie wtedy sie wiecej osob zglosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej info podam w nastepnym tygodniu. Na facebooku lub na ich forum jest wszystko napisane dokladnie. Dokladne to sierakow pod miedzychodem

 

---------- Dodano o 21:20 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:17 ----------

 

jak cos to mozna do mnie pisac 661344209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.chcialbym poinformowac o spocie. Zaprzyjazniony klub z miedzychodu vagpmi robi spot z ogniskiem 21.09 o godzinie 18. Jest ktos chetny? Z gorzowa jada min.2 auta o wszelkich zmianach bede informowal.

 

Pisze sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, to i ja jadę :D:D Jak się bawić to się bawić!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy już nikt nie ma nic do dodania w tym temacie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Też się nad tym zastanawiam. A tu cisza i cisza . Czyżby wszystkich stąd wyniosło ??? Może jakiś spocik miastowy chociaż zorganizować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Też się nad tym zastanawiam. A tu cisza i cisza . Czyżby wszystkich stąd wyniosło ??? Może jakiś spocik miastowy chociaż zorganizować ???

 

Gdzie i kiedy?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie i kiedy?:)

 

Zależy od pogody i czasu :) Jak coś to w Grila już zainwestowałem hehe :) teraz sie zbieram do wymiany zawiechy na przodzie:) Do zielonki mam trochę km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zależy od pogody i czasu :) Jak coś to w Grila już zainwestowałem hehe :) teraz sie zbieram do wymiany zawiechy na przodzie:) Do zielonki mam trochę km.

Witaj w klubie i ja sie za to powoli zabieram, co zakladasz, wymienilem w weekendzik tylnie gumy na belce co do spotu tez jestem chetny moze gdzies w polowie drogi :D

Edytowane przez chesss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czekamy na propozycje miejscowości i terminu w którym możemy zrobić spocik "Lubuski" . Czekamy tutaj z kolego chesss na propozycję. Chyba ze wszystkich stąd wyniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie i ja sie za to powoli zabieram, co zakladasz, wymienilem w weekendzik tylnie gumy na belce co do spotu tez jestem chetny moze gdzies w polowie drogi :D

 

Gdzie znalazles mechanika? korzystałes z tego w Rzepinie?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja jestem z Zielonej, chess z tego co zauwazylem slubice, zas Ty Email z Gorzowa:) w polowie drogi wiec wypada w Zielonej:) moze w ta niedziele?

Edytowane przez Matek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin spotu lubuskiego co rok taki sam. Muszą być dwie niedziele w tygodniu i 3maja w środku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znalazles mechanika? korzystałes z tego w Rzepinie?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja jestem z Zielonej, chess z tego co zauwazylem slubice, zas Ty Email z Gorzowa:) w polowie drogi wiec wypada w Zielonej:) moze w ta niedziele?

 

Hehe . Tak na Zielonej ale dolinie w GW , a może na ul. Zielonej :) bo tam jest kawałek placu a przy okazji można szyby wymienić.

W tę niedziele pracuję niestety :) A po niedzieli walczę z wymianą zawiechy przód jak użyczą mi garażyk. :)

może trzymajmy się motta : Lubuszanie łączcie się:)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Termin spotu lubuskiego co rok taki sam. Muszą być dwie niedziele w tygodniu i 3maja w środku.

 

Czyli rozumiem ze nigdy :( ? Czas to zmienić i zacząć działać :) może w mniejszych grupach ale zawsze to coś, lepiej małymi krokami iść do przodu niż stać w miejscu , bo stojąc w miejscu cofamy się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie znalazles mechanika? korzystałes z tego w Rzepinie?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja jestem z Zielonej, chess z tego co zauwazylem slubice, zas Ty Email z Gorzowa:) w polowie drogi wiec wypada w Zielonej:) moze w ta niedziele?

Matek nie kozystalem bo dalem rade samemu wymienic ow gumy u sasiada w garazu 1,30 h i po sprawie pare zł w kieszeni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze trzeba sie zebrac i spotkac nawet na chwile, bez wiekszego planowania bo zawsze bedzie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedziela 30.03 świebodzineiro pod Jezusem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedziela 30.03 świebodzineiro pod Jezusem??

 

o ktorej godzinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności