Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

2002 rocznik,zakup 03.2012 w granicach 188 tys.,po sprawdzeniu okazało się,że autko ma nalatane 275 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2002 rocznik,zakup 03.2012 w granicach 188 tys.,po sprawdzeniu okazało się,że autko ma nalatane 275 tys.

 

jak to można sprawdzić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2004 1.9TDi 130 KM oryginał 176000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to można sprawdzić ??

 

Akurat w moim wypadku dało się to sprawdzić.Auto w Niemczech było serwisowane do końca,więc sprawdziłem fizyczny przebieg po Vinie.

Są na forum osoby,które to robią,oczywiście za drobną opłatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passek 1.9 130km AVF sprawdzone dokladnie, teraz ma 211tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999 AFN i teraz 177000 :lol Sam mu trochę z życiorysu ściągłem :lol ale tak na próbe tylko... Nie mogłem połączyć się z ECU więc nie wiem ile może mieć silniku nakulane... W każdym razie zajechany w środka nie jest. Może go bujneli jakieś 100000 - 200000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passek B6 1.9 105km BXE 2007 maj - sprawdzone dokładnie, teraz ma 224tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat 1.9 TDI 74KW 2003r 268tyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1997 rok, 1.6 AHL. W dniu kupna 249 tys, a dzisiaj 271,5 tys.

Całkiem możliwe że miał coś grzebane bo kupiony był w gazie już, co prawda nie starym bo rocznym ale gazie od dziadka. Nie sprawdzałem czy pewny przebieg ;)

No bo po co się denerwować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1999 rok 1.8 3B2 149 000 mil , mało co nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1999 rok 1.8 3B2 149 000 mil , mało co nie :P

 

eee w :kumplesam raz .Kolega niedawno sprowadził Seata Cordobe rocznik 2002 z Herfod w TDI nie wiem co to był za silnik chyba 130 konny , w kazdym razie serwis do końca na liczniku 790.000 autko z firmy.Silnik pracuje ładnie.

Blacha oryginał nadkola przednie troszke bierze korozja ale minimalnie.Kolega dał za niego 1500 EURO. Wpyłki pewnie zrobi licznik cofnie na 190.000 i pójdzie jak woda.........:papa

Edytowane przez szczupak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój passacik 1.9 TDI kombi 1998 ....268 tys mil co daje jakieś ....429 tys kilometrów ...tak pokazuje licznik i tak jest w dokumentach , silnik poci sie oczywiscie od ostatniej wymiany oleju przejechałem jakies 2 tys kilometrów i ubytku oleju zadnego , problem pojawił sie z maglownica stuki podczas chamowania ale wciaz fajowo się zbiera pozdro dla forumowiczów joł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMAG0462.jpg

 

I lata jak ta lala ;)

"Jak dbasz tak masz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I lata jak ta lala

"Jak dbasz tak masz"

 

Możesz pokazać wnętrze, jak zawieszenie, buda, powiedzieć co się działo/dzieje z silnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz pokazać wnętrze, jak zawieszenie, buda, powiedzieć co się działo/dzieje z silnikiem?

Wnętrze w eleganckim stanie, tapicerka welur, nie powycierana. Kierownica obszyta nową skórą mieszek skrzyni wymieniony, bo już poprzecierany był na zagięciach. W silniku wymieniłem turbinę w zeszłym roku, na dniach jadę sprawdzić ciśnienie oleju bo jak jest bardzo gorąco to szklanki klepią na niskich obrotach i podejrzewam, że pompa umiera ;) Łańcuch rozrządu i napinasz wymienione już jakiś czas temu.

Tak to ciągła eksploatacja, oleje filtry płyny duperele, tak jak powinno się robić ;) Jak bym go zrobił na 200 to nikt by się ie pokapował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcell504

2000r kombi 1.9 tdi 115km atj. sprowadzony z niemiec. na liczniku 235tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj passat B5 1.8t 2002 r. - 335700 km

a passat B6 2.0 FSI (mojego ojca) 2005 r. i 388000 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 1.8 125 KM 1999r - 105489 km oryginalny:) utrzymany i bardzo zadbany:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat B5 3BG 1.8T 150 KM 2003r - 115100 km org. Drugi właściciel, auto znam od nowości bo pierwszy mieszkał 7 domów dalej:ok

 

jako ciekawostkę dopiszę że Ojciec w garażu ma Mondeo 1.8 125km 2003r z zawrotnym przebiegiem 7600km... Pachnie fabryka:fajny

Edytowane przez bosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności