Skocz do zawartości
dzidek1988xx

Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)

Rekomendowane odpowiedzi

mój Passat B5 1,8 20V w chwili zakupu 160,300km .. udokumentowane .. auto z 1997r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1996r 1.9tdi afn 250000tyś orginalny sprawdzany w serwsie wv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

387000 i co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
387000 i co wy na to?

jeszcze tyle samo przejedzie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Silnik drugi i ogien:D

 

u nas cofną licznik o 400 tyś, i szczęśliwy nabywca (łowca okazji z alle.gro) jeszcze z 200 tys km zrobi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to: 98r 520 000 km ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ten..... w polce drugie tyle przejedzie jeszcze:)

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ljgqbuu3ldxx&sbs=ListEne

 

Znam ten komis i wiele innych, to są samochody w 80% po taxi, z takim przebiegiem to prawie normalka

Czasem można trafić na ciekawe autko, wcale nie najgorsze nie koniecznie tam, widuje kremowe tourany, rzadziej passaty b6, i jakoś śmigają

 

Tak jak takie auto 4 letnie 381.000 tys, po wymianie pompek, koła zamachowego, i robionym silniku, tyle że to 2.0 tdi...

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=mkzrazgqbo3f&sbs=Home

widziałem tam też Skody Octavie z 2008 z przebiegami 370 i 400 tys, taxi folie i poszły do żyda, 3 lata i

 

280tys

http://www.taxifahrzeuge.de/de/verkauf/fahrzeugdetails.html?5517-VolkswagenPassat+Variant+1.9+TDIComfortline+Kombi.html

 

2 lata 200 tys km

 

http://www.taxifahrzeuge.de/de/verkauf/fahrzeugdetails.html?5364-VolkswagenPassat+Lim.+1.9+TDI++Mj.+2010+Limousine.html

 

U helmuta to czysty market jest,

tyle że teraz kurs waluty lekko wyśrubowany.

Edytowane przez Tom-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. U mnie na budziku 350 000km bez ok.50 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie wczoraj pokazało się 290 tys ciekawe ile jeszcze polata ten silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem Passata B5 fl 2003r 2 miesiące temu z książką serwisową z Niemiec z przebiegiem 274 000 tys. czy przebieg oryginał ? nie mam pewności (pewne to to że Kopernik nie żyje )

Ale środek auta wygląda jak nowy ,spokojnie mógłbym mu zrobić 140 000 i puścić na nasz rodzimy rynek z info że autko kupione od księdza , który jeździł nim tylko do kościoła w niedzielę :mlask

Edytowane przez kielekm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam passat kupiony ponad 6 lat temu mial 210tys

dzisiaj na budziku 330tys i zadnych powaznych awarii - wiekszosc sam naprawilem dzieki forum

w servisie (nie ASO)tylko amortyzatory i rozrząd dwa razy

olej sam zmieniam co 15tys (ubytku 0,5 do 1 litra) tylko motul 5W40 505.01 kupywany we francji

podkreslam --zadnych problemow z 4motion-- olej w moscie zmieniony przy 220 tys

w kabinie jak w kosciele ale jak znajomi widzą przebieg to mdleją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 TDI 130 KM 2001 (AFN ) przy zakupie 193 tyś, teraz 213. Udokumentowany przebieg

 

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

 

1.9 TDI 130 KM 2001 (AVF ) przy zakupie 193 tyś, teraz 213. Udokumentowany przebieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFN, Automat, 345 100 przebieg oryginalny, po policji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.6 ahl ma na liczniku 314000 km oby tylko tyle. HE HE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój 1.8 ADR ma na liczniku 218000 a na pewno był kręcony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na to: 98r 520 000 km ;)
nic kolego .Mój kuzyn sprowadza autka i w listopadzie sprowadził Passata rocznik 2000 1.9 TDI , chyba na pompowtryskach 116KM i miał najechane 780 tyś z pierwszych rąk autko.Jak kuzyn jechał nim z niemiec to po drodze dolał ponad 3 litry oleju. Na 1000 km :) siłe miał do końca , blacha i lakier oryginał autko śmigało podobno non stop bo gość był przedstawicielem handlowym.Kuzyn licznik cofną na 190.000 i poszedł od strzała po jednej emisjii w allegro :) Wiem że dał za niego 1500 Euro w Herford a poszedł za 14.000 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam paska z 2000r w dieslu i mam oryginalny przebieg 263 000km:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostry AFN ma 233.000 a mój AWX 161.000 wszystko udokumentowane i sprawdzone VIN-em i nie tylko , jak go kupowałem to miał 144.000 i nie mogłem uwierzyć że tyle ma , niemiec jeszcze dał mi pierwsze opony z autka :) w srodku jak nowy , kierownica , pedały , lewarek.......nie ma się do czego przytrzepić.Poza tym sąsiad niemca to kolega mojego kuzyna i wszystko nam o tym autku powiedział , o tym że będzie go sprzedawał wiedział już wczesniej dlatego nam powiedział bo byłem na kupnie.Wtedy dałem za niego w Niemczech 4700 Euro + tablice by przyjechać nim.Ale autko takie które nie spotka na drogach.........przynajmniej ja takiego nie widziałem jeszcze.Noi ta czarna perła :), xenonki i inne piedoły. Ale na wiosne idzie do sprzedazy bo mam upatrzone takie coś http://moto.allegro.pl/bmw-e46-320-150km-6-biegow-m3-18-sliczna-i1998243512.html choruje na te autko od jakiegoś czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności