Skocz do zawartości
Polski

Orkiestra Weselna i nie tylko potrzebna :)

Rekomendowane odpowiedzi

"Chłopy" poradźcie czym jechac do ślubu ??

 

Cięzarówą ! Odpicowanym MAN`em TGX, albo jakims Volvo Fh16 !

 

 

Po 1 nie banalny ;)

po 2 nie tani i nie drogi

po 3 nie oklepany

po 4 dwa łózka w kabinie !

Edytowane przez Michal.Enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cięzarówą ! Odpicowanym MAN`em TGX, albo jakims Volvo Fh16 !

 

 

Po 1 nie banalny

po 2 nie tani i nie drogi

po 3 nie oklepany

po 4 dwa łózka w kabinie !

Dokładnie :D !

Chociaż moja siostra jechała Lancią Thesis,też fajne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuje jakiegoś dobrego zespołu na wesele na date sierpień 2011 i juz wiem ze nie jest lekko a znaleźć coś dobrego to wyczyn prawie jak w totka wygrać Zauważyłem że wiekszość może dojeżdżać na cały kraj ale wiadomo że nim bliżej tym lepiej a mi chodzi o Kraków

Znacie jakieś fajne zespoły może byliscie na weselu i grali fajnie

Będę wdzięczny

Polecam się ze swoim zespołem. Jak co to pisz do mnie na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chciałam jechac czerwona B5 do slubu, ale ze takowej ładnej nie znalazlam w pobliżu, uległam mojemu przyszłemu :) i bedziemy jechac Audica pewnego forumowicza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może taki transport ;)

weird_weddings_18.jpg

 

 

taka sesyjka

funny_wedding_photos_11.jpg

 

 

chłopaki nie skończcie tak :glaszcze

creative_pictures_15.jpg

 

:dance3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na razie słyszałem, że:

 

* za drogie

* za małe

* za duże

* za bardzo oklepane

Jedrek nie daj się , zaproponuj na piechotę to weźmie wszystko co jej zaproponujesz potem. :D

Ja nie miałem problemu. Do pierwszego ślubu pojechałem tramwajem, żonę zawieźli maluchem. Drugi ślub miałem mercedesem 123 w benzynie i kombi. Mój kierownik jak mnie wiózł był pijany i jechał 180km/h z otwartymi szybami żeby wytrzeźwieć. Do kościoła już poszliśmy 3 km na piechotę (ja nie chciałem ryzykować). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja małżonka jechaliśmy takim wehikułem http://picasaweb.google.com/lh/photo/Rw2cDx3Ybh5YkD00tB9gbQ?feat=directlink

No ja chyba takim właśnie pojade tylko ze czarnym a

Co powiecie na taką kapele :

http://www.tercet-music.com.pl/?page=download

Jak narazie jako jedyni z wielu mi sie podobaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak:

Czekaj na propozycje Forumowiczów ale nie poddawaj pod dyskusję to co sam wypatrzyłeś.

Ilu userów tyle dostaniesz opinii.

Zauważ, że już na początku wywiązała się niezła dyskusja DJ vs. Zespół choć wyraźnie wskazałeś, że interesuje Cię jedynie zespół.

Teraz zapewne pojawią się obrońcy "żywych" kapel. Choć z doświadczenia w branży powiem Ci, że znam wiele zespołów reklamujących sie jako grających wyłącznie "na żywo" a z MD jechali aż przykro... Tych PRAWDZIWYCH jest jeszcze niewiele, ale pocieszające jest, że coraz więcej.

Dlatego zbieraj materiały i wybieraj.

Podpowiem też byś nie sugerował się wyłącznie demo zamieszczonym na www zespołu.

Można się nieźle rozczarować. Ale na szczęście mamy wujka google i na różnych forach tematycznych można znaleźć opinie (nie śmiejcie się ale np. na wizażu).

 

Ponadto "O gustach się nie dyskutuje" bo "Jeden lubi jak mu Cyganie grają - drugi jak mu nogi śmierdzą".

Zbieraj namiary i wybierz to co Tobie i nieukrywajmy "Twojej lepszej połówce" najbardziej odpowiada. ;)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez tony_w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra CC wybierzesz. Kierowca, Ty, Twoja przyszła żona i wybieraj czy starszy, czystarsza pojedzie, bo CC to auto 4 miejscowe przecież.

 

 

nigdy nie zdarzylo mi sie wioząc do ślubu żeby oprócz fotografa mnie i pary młodej był ktos inny....raz, fakt, że juz z kościoła wziąłem do tribeci świadków bo pani młoda była tak podjarana faktem wzięcia ślubu że musiała poplotkować o tym z psiapsiułą.

 

 

polski00012, bierz jakiś zepsół co zna stare hity weselne, dj nie rozrusza starych ciotek i wujków, wiem co piszę. Jak będzie orkiestra to zawsze jakiś ukryty talent będzie chciał do nich dołączyć podczas biby i zrobi się fajna atmosfera ;). Dj, to ewentualnie w przerywniku między zespołem jak będzie odpoczywał.

Edytowane przez emate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tony_w, bierz jakiś zepsół co zna stare hity weselne

raczej polski a nie tony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci moge polecić pewną kapele z Oświęcimia.

Byłem niedawno na weselu w Czerwionce koło Rybnika i grali naprawde świetnie i wzieli niedużo kasiory ;)

 

Tylko kurde ich nazwa ..... :hmm

Wiem że jest ich chyba 5 kolesi i dziewucha (saksofon, żywe bębny i te sprawy) ;)

 

Jak se przypomnę albo ich znajde gdzieś na necie, to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci moge polecić pewną kapele z Oświęcimia.

Byłem niedawno na weselu w Czerwionce koło Rybnika i grali naprawde świetnie i wzieli niedużo kasiory ;)

 

Tylko kurde ich nazwa ..... :hmm

Wiem że jest ich chyba 5 kolesi i dziewucha (saksofon, żywe bębny i te sprawy) ;)

 

Jak se przypomnę albo ich znajde gdzieś na necie, to dam znać.

Przypomniałes sobie :D

Jakby ktoś miał , znał fajnego fotografa i kamerzyste to dawajcie znać :D

Ps.

Zachciało mi się K***A żeniaczki :debil

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znał fajnego fotografa

jak dobrze kojaze to jest tu (nie) jeden taki na forum, tylko nie pamietam nicku. i nawet chyba gdzies z poludnia :)

i kamerzyste

mam fajnego, ale nie oddam ;)

a powaznie to mam na swoje wesele juz zamowionego, widzialem jego robote na kuzyna weselu, i bylem pod wrazeniem, obraz bardzo ladny, plyty byly nagrywane w jakosci dvd, nie wiem jeszcze jak bedzie ze mna bo spotykam sie z nim w lipcu.

koles z centralnej polski z miasta lodzi pochodzi ;) jak chcesz namiary to daj znac, chociaz moze byc troche daleko jak dla ciebie.

Zachciało mi się K***A żeniaczki

daj juz spokój, zacisnij zeby, i dasz rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to do listy formalności do załatwienia dopisz sobie opłatę na Zaiks- u mnie właściciel sali weselnej, zażyczył sobie kopi opłaty ( rok temu jakieś 120zł). Niektóre sale oferują załatwienie tych formalności za dodatkową opłatą 2-3zł od "talerzyka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę coś podpowiedzieć to do listy formalności do załatwienia dopisz sobie opłatę na Zaiks- u mnie właściciel sali weselnej, zażyczył sobie kopi opłaty ( rok temu jakieś 120zł). Niektóre sale oferują załatwienie tych formalności za dodatkową opłatą 2-3zł od "talerzyka".
A mi powiedzieli że to impreza zamknięta i ZAIKS ma gu** do tego ;) Tyle że ja w remizie robiłem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi teraz bo na tym to sie penie znacie :rotfl:

JAKA WÓDKA ??

Cała reszte chyba już mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznie, ja mam pana tadeusza, ale nie pamietam jaki duzy jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności