Skocz do zawartości
spidi

08.05.2010 - Grupa Scotland - Majowy Spot forumowiczów.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępna lista obecności na "Weekendzie w Lakes District"

http://www.parkfootullswater.co.uk/index.html

8.05

pobs 1+.....30+ :P

mayday 1

adam75pl - 1 osoba

anoak 1+1

arekmalisz -1+1

luke-1+1

gino9-1 + ?

herrkacu- 1+1

jaahuu19 1 + 1 lub 2

Rafcio-1+1

gruby30 1+1

radior_passat 1+3

gsmlondon 1+1

tmstp 1+1

dna007 1 + ?

Mr.Wilq 1+ ?

Rafcio 1+ ?

newusher 1+1

Kasia_S 1+3

bialek 1+1

spidi 1+2

 

W tym poście będę na bieżąco uaktualniał chętnych,daty i dodatkowe osoby.

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spr ullswater i wyglada fajnie ale mam 160 mil od chaty takze nici z wypadu w ten weekend(za dlugo by w aucie siedziec).gadalem z moja druga polowa i jak na dwa dzionki to ullswater z naszej strony na tak;)w tym tygodniu zrobimy sobie wycieczke droga A7 boczna A68 przed Jedburghiem takze moze znajdziemy cos blizej Scotland:pa tak swoja pany to moze jakis maly spocik zrobimy pany mieszkajace w poblizu?nam pasuje sobota i niedziela;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Lake District jest ok. Nie mam nic przeciwko granicy angielsko-szkockiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mieliśmy dziś wspaniałą pogodę postanowiłem wybrać się w poszukiwaniu miejsca na zlocik i oto co znalazłem,

oczywiście LAKE ULLSWATER nr.Penrith a obok niego PARK FOOT caravan & camping :) -->http://www.parkfootullswater.co.uk/index.html

muszę przyznać ze miejsca dość spoko no i cena niczego sobie bodajże 16 funciaków w maju za 2 osoby.

co najważniejsze mają tam bar,a gdyby komuś nie pasował niedaleko bo jakąś mile jest małe miasteczko Pooley Bridge z barami pubami i małym sklepikiem :)

 

STA72521.jpg

 

STA72522.jpg

STA72524.jpg

STA72525.jpg

STA72529.jpg

STA72531.jpg

STA72532.jpg

STA72534.jpg

 

pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisałeś się chłopaku :) .Dla mnie bomba :ok:

Proszę teraz o ocenę pozostałych zainteresowanych: czy się podoba czy nie. No i możemy się wstępnie dogadywać co do daty.

Moja propozycja to 22 lub 29.05. Wszystko będzie zależało od pogody,bliżej maja powinno być coś więcej wiadomo który weekend będzie cieplejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do PL nie wyjadę to postaram się być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

313 mil ode mnie ;) ale powiem ci, ze sprawdze kalendarz i dam odpowiedz do konca tygodnia co i jak. Ja bym się pisał na wypadzik weekendowy - Piątek - Niedziela.

 

Osobiście myślę, że byłoby to dobre miejsce na jakąś zorganizowaną Akcję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było coś fajnego zorganizować :)

Ale już sama wycieczka w takie miejsce mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do organizacji to na pewno będzie ognisko jak pogoda dopisze, no i jak już wcześniej pisałem można pojechać nad może jakaś godzinka i troszkę jazdy i mamy gokarty , 45min od Ullswater w Carlisle paintball , nawet głupie kręgle ;) a tak poza tym obok pola namiotowego mamy parę pabów, barów gdzie można by było wypić spokojnie piwko. :)

No jeśli komuś nie odpowiadało by pole namiotowe mógł bym załatwić nocleg w HOTELU **** gwiazdkowym w całkiem przyjemnej cenie :)

hotel Leeming House, http://www.macdonaldhotels.co.uk/leeminghouse/gallery/

wiec tylko trzeba by było wiedzieć ile osób chętnych i do dzieła ;) pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
313 mil ode mnie

no troche by sie jechalo, odemnie 327 i okolo 5,5 godziny jazdy, ale... ;) jakbysmy sie dobrze zorganizowali to byloby fajno.

dobrze by bylo ogarnac termin, zeby wczesniej w robocie dac im znac, a ze weekendy z reguly mam zawalone to dobrze by im bylo powiedziec wczesniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin musi być taki,żeby przynajmniej większości pasowało. Z doświadczenia wiem,że najcieplejszym miesiącem jest u nas Maj. Poza tym prawdopodobnie pod koniec tego miesiąca będzie niedaleko przejazdem jeden z administratorów forum ;) Cieszy mnie zainteresowanie kolegów ze "Stolycy" :dobrze ,kroi się "grubsza biba" :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pogratulowac koledze arkemalisz za miejscowke:okWyglada na ciekawa(i atrakcji nam nam nie zabraknie;))Dla mnie termin jaki proponuje speedy jak najbardziej pasuje.Musielibysmy dogadac sie tylko czy startujemy w piatek czy w sobote,choc osobiscie wolalbym sobote z ranca bo moge pracowac w piatek do pozna.Druga sprawa jaka chcialem poruszyc to nocleg.Czy wszyscy reflektuja na nocleg w namiotach?czy moze domki na campingu albo hotel?wydaje mi sie ze musimy na to spojrzec wczesniej gdyz czesc z nas zawita na zlocik z rodzinkami a temperaturki w uk zwlaszcza w nocy moga spasc dosc nisko(a chyba nie chcemy zeby nasze rodzinki pochorowaly sie podczas spotu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ode mnie - termin oki ;) co do noclegu ja osobiście byłbym za jakims hotelem - co do wyjazdu - moge byc od piatku popoludniu, ewentualnie sobota 8 rano na miekjscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z hotelami!! Kto nas wpuści w nocy jak wrócimy z "ogniska":doh? Można ewentualnie jakąś przyczepę wynająć żeby matki z dziećmi miały gdzie się przespać w ludzkich warunkach. Według mnie to powinniśmy posiedzieć jak najdłużej przy ognisku,grillu. Potem mocno "zmęczeni" sruu do namiotu i po sprawie, przecież nie mamy jeszcze po 50 lat??!! Ja się dostosuję do woli ogółu jak coś,to jest tylko moja propozycja. Pobs,ja mogę już w piątek tam być, przygotujemy grunt pod resztę,potrenujemy :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra; pisz konkrety co jak za ile i po ilu ;) rob ankiete w zwiazku z data - ja wysle PW do calej Grupy - zobaczymy jak z reakcją ;) reszty. Na Dub'ie rozmawialismy jeszcze w grupie o kilku miejscach, wiec ja czekam na propozycje, choc ta ktora nam zaprezentowales, bardzo do mnie przemawia :ok:

Mam nadzieje, ze po 4latach istnienia naszej spolecznosci w UK zbierzemy sie jeszcze raz jak w I WW tyle, ze na caly weekend.

pozdrawiam, i czekam na zainteresowanie ;) .

temat podpinam, i zmienię trochę jego formę ;)

pozdr.

p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do boju rodacy!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za namiotem,chociaż moge spać w samochodzie (jak coś) :P

obstawiałbym 22. 05 :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my tez oki, tylko mamy maly problem bo po ostatnim zabiegu na edition 38 kolega orzech starcil balans i wpadl w przedsionek nie z tej stony co trzeba i mamy namiot do dupy heheheheheh :lol2, ale mam ubaw jak sobie przpomne. trzeba sie jednym slowy brac za remont namiotaaaaa hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no to Panowie/Panie robimy listę kto z kim na ile i kiedy + jaka atrakcja pasuje najlepiej

z mojej strony to można zorganizować ->

-Paintball w Carlisle ,

-Go-kardy w Meryport,

-Wynajem kajaków/łódki(zalerzy od pogody) Ullswater,

-Przejażdżka Stimerem do okola jeziora Ullswater lub

Windermere(największego jeziora w Lake District 45min od Ullswater,

-GoApe(wspinaczki po drzewach) niedaleko Keswick-->http://www.goape.co.uk/days-out-in/cumbria/whinlatter/the-course

 

Jeśli już będziemy wiedzieć ile osób jest chętnych można by było zabukować miejscówkę może śniadanie w restauracji która znajduje się na miejscu no i atrakcje + zorganizować jakiegoś grilla no i drinaczki ;) no i co najważniejsze będziemy wiedzieć co i za ile :)

 

UWAGI i inne pomysły mile widziane ..

------ to może ja zacznę

 

Będę - JA i moja Pani

Data - koniec MAJA

Na ile - weekend

Atrakcja - PAINTBALL :) + GoApe :)

 

pozdro Arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla nas tez pasi ;) wazne tylko zebym wiedzial odpowiednio wczesniej (okolo 3-4tyg wczesniej), zebym mogl sie w robocie ustawic.

pisz konkrety co jak za ile i po ilu

to by byla wazna informacja.

co do atrakcji to juz o grilu lub ognisku nie wpominam, bo mysle ze to oczywista sprawa ;)

co do kolejnych atrakcji to to nie mam zastrzezen z wyjatkiem:

łódki

bo jakos mam zle wpomnienia jak wialo na promie, co do kajaka to moze byc ;)

po drzewach kiedys chodzilem, chociaz to dawno bylo, moglbym kolejny raz sprobowac ;)

a kto bedzie oczywiscie - we dwoje ;) plus cos extra z bagaznika :D

a teraz propozycja ode mnie, fajnie by bylo jakby ktos sie zawziol i zadzialal, tak zeby mozna bylo wczesniej jakies miejscowki zalatwic, czy bileciki itd. zeby puzniej juz problemow nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności