Skocz do zawartości
Gość Stern24

Kultura jazdy - Wroclaw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stern24

Drogi Kolego Moro, nie cierpie na przerost ambicji i nie przeszkadza mi kiedy wyprzedzaja mnie inne samochody, bez wzgledu na marke.

 

Proponowalbym jeszcze raz przeczytac mojego pierwszego posta, tym razem ze zrozumieniem.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie nie ma co podnosić sobie ciśnienia. W każdym klubie są czarne owce albo koledzy którzy akurat mają w jakimś momencie przerost ambicji. I nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. Może ja przeproszę za kolegę z forum bo ja też się mogę czuć winnym takich zachowań na jezdni. Przez 30 lat różne były sytuacje na drogach i mnie tez się zdarzało zachowywać jak baran i nie wierzę że nikomu to się nie zdarzało. Inna sprawa jeśli to ktoś od nas to pewnie się ujawni i przeprosi kolegę stern24. Należy też mieć na uwadze że auta forumowe są sprzedawane (niektóre oznaczone). Wlepa nie jest wykładnią że to nasz forumowicz. Pozdrawiam cię kolego Stern i może w najbliższych dniach ujrzysz mnie w stolicy Dolnego Śląska gdyż tam się wybieram, ale mnie rozpoznasz bo ja jestem podpisany pod wlepą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=40433

a może tu się znajdzie winny ;)

mnie od takich drani bardziej denerwują dziadki i nie tylko którzy jadą w ten sposób....

Dzisiaj wjeżdżam do wrocka od Zielonej Góry, jeden pas w każda strone, nagle robi sie dwupasmowa droga i dzielnie Matiz wyrywa sie z szeregu na lewy pas równa sie z gosciem z prawej i jedzie rowno z nim 40km/h przez doklanie 3 kilometry. to jest kultura jazdy :/

z opisu wynika, iż jestem winny...

ale ty chyba nie masz wlepy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam BIAŁE kombi, więc jestem poza podejrzeniem. J@cek może mieć rację, auto z forumową wlepą mogło zmienić właściciela, przecież kilka dni temu jeden z forumowiczów pytał o paska sedana wystawionego na sprzedaż z wlepą na numerach DLU a nikt od nas auta nie kojażył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Drogi Kolego Moro, nie cierpie na przerost ambicji i nie przeszkadza mi kiedy wyprzedzaja mnie inne samochody, bez wzgledu na marke.

 

Proponowalbym jeszcze raz przeczytac mojego pierwszego posta, tym razem ze zrozumieniem.

 

pozdrawiam

 

napisałem to ironicznie, bo sam niekiedy lubię ostrzej pojechać ,mam nadzieje że nikt na mnie nie naskarży :D

Jak już pisałem wcześniej i Jacek także zresztą ,wiele sytuacji miałem takich i ty pewnie też :D

Niekiedy sam wyhamowuję panów jadących 40zł na budziku, lewym (czyli trzecim passem)po legnickiej .Przyznaję się do tego bez bicia,jakby kto miał na mnie donieść ;)

no i z góry przepraszam ;)

 

Moim zdaniem głupie takie szukanie winnego i wytykanie. Od tego jest policja ,było zadzwonić, a nie tu skarżyć :D

Dalej już nie dyskutuje ;)

Pozdrawiam winowajcę oraz pokrzywdzonego :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś swoje żale wylewalismy tutaj. Jak tak dalej pójdzie, to za chwile każde miasto będzie miało swój przyklejony wątek w off topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest trochę coś innego Tuniek, niż temat, do którego dałeś link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze kto by to byl to sie nie ujawni...a ze znamy autka z regionu ktore sa aktywne na spotach i forum to uwazam ze nie ma szans na znalezienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem bardzo podobną sytuację na tym odcinku tylko ze kolega z laguny szybko odpadł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności