Skocz do zawartości
pepe

Ludzie z Przemyśla

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie widzę najmniejszego problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć nie widać , bo nie jeżdżę cały czas po Żurawicy jak nigdzie nie jadę to stoi w garażu autko :) Ja też problemu nie widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toca

mam pytanko moge podbic na pw do ciebie albo jakis meil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Może zorganizujemy jakiegoś spota w Przemyślu ? :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy z Przemyśla obecny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Robiłem we wrześniu w przemyślu przy konserwacji obronnego muru. Jak tam postępy przy murze idą?? A i fajne laski macie w Przemyślu. Gdzie się człowiek nie rozejrzy to kobietka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemyśl umarł: sorry

 

To fakt :/ Nic się nie dzieje :(

 

---------- Dodano o 16:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 16:00 ----------

 

Witam. Robiłem we wrześniu w przemyślu przy konserwacji obronnego muru. Jak tam postępy przy murze idą?? A i fajne laski macie w Przemyślu. Gdzie się człowiek nie rozejrzy to kobietka :D

Witam :) Co do muru to nie mam pojęcia :) Dziewczyny piękne ;) Ja pracowałem 4 lata w Bielsku i góralki również niczego sobie pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Robiłem we wrześniu w przemyślu przy konserwacji obronnego muru. Jak tam postępy przy murze idą??
a witam postęp ida idą i dojść nie mogą a tak poważnie to fakt kawał dobrej i ciężkiej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemysl nie umiera;) tak z moto-przemysl również;)aż wstyd sie przyznać ale zapomniałem o tym forum. Trzeba sie zrehabilitować;) byliby ludzie chętni na jakiegoś forumowego spota? Pooglądac maszyny, wymienić sie informacjami czy poglądami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przemysl nie umiera;) tak z moto-przemysl również;)aż wstyd sie przyznać ale zapomniałem o tym forum. Trzeba sie zrehabilitować;) byliby ludzie chętni na jakiegoś forumowego spota? Pooglądac maszyny, wymienić sie informacjami czy poglądami.

 

Witam :) Będzie kilka chętnych osób do spotkania ;) Ja jestem zdecydowanie za :) Czekam na jakieś informacje ;) Korzystając z okazji życzę dla wszystkich zdrowych i wesołych świąt :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska. Jako że wiosna tuż tuż, muszę podratować paska. Szukam jakiegoś sprawdzonego lakiernika w Przemyślu lub okolicach. Macie namiary na kogoś sprawdzonego? Pytałem o to w dziale "szukam usługi", ale chyba lepiej spytać na swoim podwórku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lakierników jest tylu co szmateksów w mieście. Ja byłem u pan Pobiedyńskiego ul.3Maja w Przemyślu i nawet jestem zadowolony.

( zależy co chcesz malować i w jakich pieniądzach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w radymnie mam gościa, sprawdzony i pewny, robił szwagrowi już 2 auta w tym toledo z bardzo nietypowym kolorem którego wyszło coś 1000 sztuk i nawet śladu nie ma. Musze tylko wziąć numer telefonu od niego jeżeli jesteś zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec trzeba zrobić mi tak - pojawiają mi się pęcherze w okolicach listew na drzwiach, przednie nadkola mają odpryski na krawędziach (felgi 17"), tylny zderzak jest pęknięty i wyrwany z zaczepów, poza tym chce listwy w kolor nadwozia i być może te dolne dokładki też (wszystko zależy od kasy....)

Chłopaki będę wdzięczny za jakieś namiary. jarqu - jak możesz to załatw namiary na tego speca. W sumie pochodzę z Radymna, więc może znam tego fachowca. Dodam, że kolor paska to czarna perła.

 

Edit

 

A słyszeliście coś o niejakim p. Andrzeju Ochalskim (ul. Wilczańska, Przemyśl) lub o Zakładzie Lakierniczym S. Sumara, Goszczyńskiego, Przemyśl?

Edytowane przez wojtasemaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec trzeba zrobić mi tak - pojawiają mi się pęcherze w okolicach listew na drzwiach, przednie nadkola mają odpryski na krawędziach (felgi 17"), tylny zderzak jest pęknięty i wyrwany z zaczepów, poza tym chce listwy w kolor nadwozia i być może te dolne dokładki też (wszystko zależy od kasy....)

Chłopaki będę wdzięczny za jakieś namiary. jarqu - jak możesz to załatw namiary na tego speca. W sumie pochodzę z Radymna, więc może znam tego fachowca. Dodam, że kolor paska to czarna perła.

 

Edit

 

A słyszeliście coś o niejakim p. Andrzeju Ochalskim (ul. Wilczańska, Przemyśl) lub o Zakładzie Lakierniczym S. Sumara, Goszczyńskiego, Przemyśl?

 

Jeżeli chodzi o lakiernika to polecam gościa w Zadąbrowiu. może ceny nie są najniższe, ale zna się na rzeczy, robi wszystko naprawde profesjonalnie, wiem, bo sam u niego malowałem (Scenica II), lakier idealnie jak fabryczny. Gość zajmuję się również blacharką itp.

Na PW mogę podać telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście coś o niejakim p. Andrzeju Ochalskim (ul. Wilczańska, Przemyśl) lub o Zakładzie Lakierniczym S. Sumara, Goszczyńskiego, Przemyśl?

 

Pana S. z ul.Goszczyńskiego to znam i jego syna też zrobi dobrze ale i dobrze za to zapłacisz a co do pana z ul. Wilczanskiej to nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności