Skocz do zawartości
pepe

Ludzie z Przemyśla

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz to mój Passat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 13.40 wczoraj wyprzedziłeś mnie na granicy Przemyśla i Żurawicy. Potem skręciłeś w ul. Jana Pawła, nie miałem czasu żeby Cię dalej śledzić, zresztą i tak bym Cię ivekiem nie dogonił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracałem do domu z rehabilitacji ;) Muszę bata zamontować ;) leży w bagażniku a nie chcę w zimie zabierać się za plastiki ;) Do zobaczenia pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę bata zamontować

Wołałem Cię na cb, tak prewencyjnie, bo tak mi śmignąłeś że nie zdążyłem zauważyć czy miałeś antenę czy nie. Również pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało w naszych stronach oznakowanych Passatów :) DANIELPASSAT ja też mam srebrny b6 kombii prawie 2 lata już, często jeżdze na tej trasie Przemyśl-Radymno ale jeszcze Cię na drodze nie spotkałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam piotreeeek17 ja również bardzo dużo jeżdżę po Przemyślu i okolicach ;)i oprócz wlepki VW mam jeszcze naklejkę ze zlotu z Poraja "ogólnopolski" :) Również nie mogę na Ciebie trafić ;) Jeździ jeszcze jedno auto oklejone po Przemyślu zielona B5 często widziany pod castorama i w miejscowości Bolestraszyce Buszkowiczki ;) Pozdrawiam i zapraszam do naklejenia VW bo Pasków jest bardzo dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w niedługim czasie i swojego oznacze :P

Łatwo mnie poznać bo czarny grill R z przodu sie błyszczy oraz lotka + ringi z tyłu.. jak coś to trąbić i wołac na CB :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Piotrek jak tylko takiego Paska spotkam to zaraz będę ściągać na pobocze :D życzę miłego wieczoru i mam nadzieje że do zobaczenia pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładaj temat i jedziemy z modami :hyhy

Pozdro i do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek szczerze mówiąc to mam ochotę na kilka modów ale totalnie się na tym nie znam ja jedynie mogę "klucze podawać" :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam :P jak coś to pisz PW, razem ogarniemy ;)

 

jutro z rana gonie na przemysl przez medyke, później na jarosław. jakbyś mnie gdzieś widział to zajedź drogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, macie racje ze malo jest oznakowanych passkow w naszym rejonie..wiec do roboty:)moze kiedys sie uda zrobic mini spocik:D p.s tez czesto smigam trasa rzeszow-przemysl-radymno-korczowa-rzeszow.. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Piotrek może razem uda się zrobić jakieś mody :) Będę jutro jeździł po Przemyślu jak coś to zajadę drogę i pogadamy ;) Wojtek zgadzam się z Tobą tym bardziej że w naszych okolicach jeździ mnóstwo Pasków :D Może kiedyś się uda zrobić mini spota ;) życzę miłego weekendu pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek jak będziesz jechał w trasę na korczową to daj znaka, wioska obok to wyjadę i się poogląda furacze :)

Mój jest nieoznakowany póki co ale chyba najbardziej charakterystyczny :P można zobaczyć w temacie u mnie na forum

 

Ps. kojarzycie czy to ktoś z forum czy tylko kupił auto z wlepą? widziany parę razy w jarosławiu

 

WP_20141021_002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie kojarzę tego auta nigdy nie spotkałem ;):) Piotrek widzę że masz RPR to nasze okolice więc może gdzieś się umówimy i porozmawiamy i oczywiście obejrzymy nasze Paski ;) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , nie ma problemu:)jaka wioska?bo troche kojarze te okolice:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No , nie ma problemu:)jaka wioska?bo troche kojarze te okolice:D

 

Kalników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kalników

To tam gdzie tyle bocianów mieszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z okolic Przemyśla, auta coprawa nie Passat , ale srebrne A4 B6 na glebie, i bordowa Cordoba .

Edytowane przez spawacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności