Skocz do zawartości
DJ.Tuning

Poszukuję Hurtowni odzieżowych.

Rekomendowane odpowiedzi

I jak w temacie.

Rozkręcam mały interes.

Mam zamiar ruszyć z obwoźnym handlem odzieżą, i w związku z tym poszukuję hurtowni odzieżowych z terenu polski do współpracy.

Jeśli byście posiadali taką firmę albo znali namiary to bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość felik

Poszukaj na tym forum biznesforum.pl ewentualnie zrób temat że poszukujesz hurtowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo czego szukasz. Hurtowni w których chcesz towar sprzedać czy nabyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy też mam problem ze zrozumieniem o co chodzi. Chodzi Ci o znalezienie hurtowni w której możesz kupić tanią odzież i jeździć po okolicach i ją sprzedawać ?? Jeśli o to Ci chodzi to mam dla Ciebie dwa namiary :

 

1. Tuszyn koło Łodzi. Trasa dokładniej mówiąc Łódź -> Pabianice i w Pabianicach jest skręt w prawo na Tuszyn

 

2. Wolka Kosowska koło Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mały interes to chyba jasne że szukam Hurtowni gdzie kupię tanio nowe ciuchy :-)

1. Tuszyn koło Łodzi. Trasa dokładniej mówiąc Łódź -> Pabianice i w Pabianicach jest skręt w prawo na Tuszyn

 

2. Wolka Kosowska koło Warszawy.

Chodzi o giełdę odzieżową w tuszynie? a w Wólce o ten chiński market?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Dużo ludzi którzy mają sklepy odzieżowe w Grodzisku Wlkp. tam kupują towar, bo już parę razy się tam na nich natknąłem :) i sprzedają u siebie w sklepikach narzucając na niektóre towary nawet 150% marży. I interes im idzie. Jeżeli nie chcesz tam kupować towaru, to mam dla Ciebie jeszcze jeden namiar.

 

1. Giełda odzieżowa w Poznaniu. Kupisz tam też tanio odzież ale droższą niż w Tuszynie i Wólce. Aby tam wejść musisz wyrobić sobie kartę, która dostaniesz na podstawie Regonu itp. Przyślą Ci ją pocztą. Lub jak masz szczęście wjedziesz tam bez karty :) lub napiszesz do mnie ;) kiedy i o której ;) to kartę skołuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ShopaFashionpl

Prowadzę hurtownię odzieży damskiej.

Mam konkurencyjne ceny, a towar jest bardzo dobrej jakości - nie jakaś chińszczyzna.

Należy się zarejestrować jako firma i czekać na weryfikację danych. Potem otrzymuje się dostęp do cen hurtowych.

Udostępniamy zdjęcia do sprzedaży internetowej.

Rabaty 2-8 % w zależności od kwoty zamówień.

Polecam: http://www.shop-a-fashion.pl/

:papaSF-logo_kolor.jpg

 

 

I jak w temacie.

Rozkręcam mały interes.

Mam zamiar ruszyć z obwoźnym handlem odzieżą, i w związku z tym poszukuję hurtowni odzieżowych z terenu polski do współpracy.

Jeśli byście posiadali taką firmę albo znali namiary to bardzo proszę o kontakt.

8D6A3831_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności