Skocz do zawartości
TOMST3R

Multimedialny kombajn 2DIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po krótkiej nieobecności.

Co koledzy myślą o takim wynalazku:

http://cgi.ebay.ie/BN-7-2-Din-Car-DVD-GPS-DVB-T-Player-VW-GOLF-TIGUAN-EOS_W0QQitemZ260556128481QQcmdZViewItemQQptZUK_AudioTVElectronics_GPSSystems_GPSSystems?hash=item3caa5b00e1

Ktoś to miał w rączkach, słyszał może?

Nie chodzi o cenę bo wziąłem pierwszy z brzegu link, pewnie jak się poszuka to się znajdzie taniej.

Myślę sobie takie coś zapakować, podłączyć do wzmaka i całej reszty...

Wygoda jest bo ma się wszystko pod ręką.

Czekam na panów opinie na temat takiej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował - to zalatuje takimi produktami, jak TE TUTAJ

Jak bym miał tyle kasy na wydaniu to raczej decydowałbym się na Pioneer'a AVIC-F900BT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy z tego wszystkiego skozystasz ? Ten co podałe to jakis kicz, to juz lepiej wsadz to co przypomina z przedniego panela RNS 510.

Ile bedziesz tych fimów na DVD ogladał w aucie ?

Ile TV bedziesz ogladał ?

itp itp......

Brak komunikacji z FIS, ledwo co obsługuje MFSW. Brak trybu dzien/noc połaczonego z włącznikiem świateł czy czujnikiem.

jakość map dzis juz prawie taka sama, czy to VW, Mercedes VDo czy TomTom. Potrzebujesz az tak bardzo 3D mape w aucie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major dobrze powiada.

w drugim aucie mam dvd-wypróbowałem raz w celu sprawdzenia czy działa i dobrze odtwarza(dzwiek naprawde rewelka w połaczeniu z systemem bose), jednak to bardziej taki bajer, ze niby wypas, bo mam dvd:D

nawigacja z mapami 3d(też zbędny bajer)

karty pamięci w mym przypadku sd, też raz włożyłem z telofonu do auta, ale jednak góre biorą mp3(zmieniarka na 6 płyt mp3 to na co mi tam karty pamiecie)

podłaczenie do ipoda(nie mam ipoda:()

także całe te bajeranckie dvd itp. wedle mnie to taki typowy bajer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Ja teraz w passku miałem Pioneera DEH7000UB, do niego podłaczłem 2,5cala dysk zewnętrzny 160 GB (cała muza się mieści i jeszcze jest mnóstwo miejsca np filmy...),zestaw głośnowiący BT,na tylnych zagłówkach wyświelacze 7cali z DVD/DIVX/USB podłaczone przez AUX (mini-jack) do Pionka, do tego CA. Miałem bo wszystko jest wymontowane i wsadziłem serie. Nawigacji nie miałem bo nie interesuje mnie przyklejony wyświetlacz do szyby/deski...

Wkrótce (tydzień/dwa) będe zmieniał autko i tak myślę nad tym "radiem".

iPoda też mam więc... Ja robię duże trasy z rodziną na pokładzie: oprócz historii sklepowych, raz w tygodniu 2x100km i min. 2 razy w roku 2x2500km (irl-pol). Sam dojeżdzam teraz do pracy 60 km w jedną stronę... Na razie drukowaliśmy kartki z google maps ale taki kombajn mnie zaciekawił. Popchnąłbym tego pionka na ebayu i zmienił jednostkę centralną na all-in-one. Wszystkie te funkcje po trochu będą użytkowane. Zastanawia mnie tylko jakość generowanego dźwięku. Nie jestem audiofilem odarzonym super-słuchem, ten pioneer którego mam dla mnie gra miodnie ale nie chcę żałować przesiadki z chwilą pierwszego włączenia radia i dobiegnietych do bebenków nut...

 

PS

wotek jakie masz to dvd?

Edytowane przez TOMST3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie masz to dvd?

navi plus w audi A6 to tego są te gadzety o których wyzej wspomniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, dołóż 2 stówki i kup RNS510 tutaj: http://oemretrofits.co.uk/

Chińszczyzną zalatuje, zdajesz sobie sprawę. A jakość dźwięku może być dosłownie denna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej szarpnę tego Pioneera Avic bo na 99,9 za dwa tygodnie nie bedę bujał się niczym spod znaku VW Group. Sprzęt typowo dedykowany pod VW/Audi/Seat/Skoda itp odpada.

Możemy gdybać jaka jakość dźwięku. Potrzebna opinia kogoś kto się z czymś podobnym zetknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności