Skocz do zawartości
yunivers

Wyszukiwanie klubowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanko w jaki sposób można wyszukać kolegów z forum z danego miasta???

np.jestem z Tarnobrzega i wczoraj na wisłostradzie wyprzedziłem passata z vlepa forumową puściłem mu awaryjnymi on mi tez odpuścił z długich :D ale chciał bym teraz poczytać o nim kto to był ocenić autko itp.itd.bo jak narazie udało mi się znaleźć jednego kolegę z mojego miasta który mieszka dwa bloki dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy mam pytanko w jaki sposób można wyszukać kolegów z forum z danego miasta???

np.jestem z Tarnobrzega i wczoraj na wisłostradzie wyprzedziłem passata z vlepa forumową puściłem mu awaryjnymi on mi tez odpuścił z długich :D ale chciał bym teraz poczytać o nim kto to był ocenić autko itp.itd.bo jak narazie udało mi się znaleźć jednego kolegę z mojego miasta który mieszka dwa bloki dalej :)

U góry na belce masz przycisk "użytkownicy" nacisnij następnie po prawej stronie "szukaj użytkownika" i wyszukiwanie zaawansowane, później wpisz swoją miejscowość i wyświetli Ci wszystkich użytkowników z Twojego miasta. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wyszukać opisu ich samochodów jak nie maja podpisów z linkiem do swoich aut :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak wyszukać opisu ich samochodów jak nie maja podpisów z linkiem do swoich aut :(
W ten sam sposób co wyzej tylko w watku mój passat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ten sam sposób co wyzej tylko w watku mój passat.

tzn.jak w ten sam sposób próbowałem i nie ma nigdzie tam wątku mój passat tylko wybieram samochód z wyznaczonych pojazdów i tyle :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn.jak w ten sam sposób próbowałem i nie ma nigdzie tam wątku mój passat tylko wybieram samochód z wyznaczonych pojazdów i tyle :(
Klikasz "mój passat" w prawym rogu klikasz "przeszukaj to forum" nastepnie zaawansowane wyszukiwanie i po prawej stronie masz "nazwa użytkownika" znajdż posty tego uzytkownika. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności