Skocz do zawartości
Awariall

telefon dla taty

Rekomendowane odpowiedzi

szukam telefonu dla taty. Musi spełniać kilka warunków

1. wyświetlacz musi być duuży i dobrej jakości

2. klawisze muszą być wygodne do wciskania [tata byl bokserem i teraz ma ręce jak boheny chleba[

3. aparat byle lepszy od VGA

4. najwazniejszy punkt, musi miec duze litery na wyswietlaczu. fajnie by bylo zeby dalo sie czytac kontakty bez okularow

5. najlepiej zeby to byla nokia

6. nie musi to byc jakis najnowyszy model tak do 1000zl

7. bateria musi dobrze trzymac okolo 20-30 rozmów dzennie

 

nie orientuje sie w tym temacie a jak zobaczylem na allegro ile nokia ma modeli to sie zdziwilem. Moze macie jakies sprawdzone modele.

dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam nokie E66, mój staruszek nie ma problemów z odczytaniem cyfr na wyświetlaczu (rzeczywista wysokość cyferki ok 8mm)

z odbieraniem i rozłączaniem rozmów nie będzie miał problemów - rozsuwana obudowa.

guziki dość duże i poręczne.

aparat 3,2MP.

jedyny problem może pojawić się przy nawigowaniu w menu (ten przycisk od nawigacji jest dziwny i wąski ale musiałby sprawdzić czy się przyzwyczai)

bateria wytrzymuje 1-2 dni (około 1,5 godziny rozmów dziennie i dodatkowo szuka co chwile sieci - bardzo słaby zasięg)

 

Najlepiej zabrać go do jakiegoś Media Markt albo innego marketu RTV i niech próbuje który model mu pasi mają zazwyczaj dużo różnych modeli

 

mam pracownika który też jest duży i ma nokie 3110 i jakoś nie narzeka (szału telefon nie robi ale jest prosty w obsłudze)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam SAMSUNGA jezeli chce tylko dzwonić i nie jest wymagajacy mozna sutawic duzy czytelny tekst i sa telefony wporzadku tylko omiajaj D900i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przejściowo lg viewty i byłem mile zaskoczony(wcześniej zdarzyło się mieć omnie i kilka htc).mimo dotykowego wyświetlacza bardzo duże ikonki,nawet łatwo sms-y można pisać.aparat 5mpx(porównywałem z moją na zwsze n95 i jest większy wyświetlacz,a więc jakość fotki super).co do czasu rozmów to nie wiem,bo to był mój 3telefon.rok temu dałem za nówkę 100euro w nl.teraz u nas są tańsze.wytrzymały też jest bo spadł wiele razy,piwo zdarzyło się nim otwierać i wiem,że nadal ktoś go używa.tak na szybko ten telefon akurat mi przychodzi na myśl.wiem,że dotyk itd.ale jak tata wezmie do ręki(bez podtekstów) to może mu się spodoba.ogólnie wszystkie te nowe fony mają klawiaturkę jak dla nastolatki.mój stary ma starą 6310i i żadnego innego nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wątek już o telefonach. Tam kontynuujcie dialogi.

 

_zamkniety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności