Skocz do zawartości
rugo

Barek w Pasku?? Mozliwe??

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co myslicie o jakims takim wynalazku jak barek w naszych paskach. Miejsce montazu np. pomiedzy przednimi fotelami a tylna kanapa. Fakt mogloby to zmiejszyc miejsce ale jaka radosc jak sie wiezie jakis ludkow a w podswietlanym barku szampanik i dwa kieliszki ;) Duzo jest aut z takim bajerem.

 

attachment.php?attachmentid=22851&stc=1&d=1265147338

891955645_3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co zadnych pomyslow?? Czy ma to jakis sens - taki barek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że niebardzo...Pomysł dobry ;) ale jednak jest za mało miejsca z tyłu.Nawet w kombi,jak by cofnąć kanapę (pewnie by się dało jakoś przerobić) to znowu niewygodnie by się wsiadało.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze lubisz kombinowac. Ale taki barek ni ma sensu. Zrob sobie lepiej zabudowe bagaznika audio w boczku lub wnece kola zapasowego... :D Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na niemieckim forum widziałem B5 z takimi rarytasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak gdzies cos takiego bylo.

 

 

Zabudowy nie zrobie bo szkoda bagaznika a i tak jestmniejszy od innych. Zreszta fabryczny sprzet bose daje rade tylko wzmaczniacz wbagazniku mi przeszkadza.

 

A wracajac do tematu to wcale nie musialby byc duzy. Buelka szampana i dwa kieliszki nie zajmuje tak duzo miejsca. Musze cos wykombinowac mam troche jakis zdolnosci ;) tylko zastanawiam sie nad materialem mdf, sklejka obita materialem.

 

Jakies jeszcze pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze cos wykombinowac mam troche jakis zdolnosci tylko zastanawiam sie nad materialem mdf, sklejka obita materialem.

 

Jakies jeszcze pomysly?

A jak by zaadaptować lodówkę z superba tylko wtedy chyba pozbywasz sie dzielonej kanapy:) ?

9mediumj.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak by zaadaptować lodówkę z superba tylko wtedy chyba pozbywasz sie dzielonej kanapy:) ?

9mediumj.th.jpg

Hmmm pomysl dobry. Tylko wlasnie czy nie ograniczy to funkcjonalnosci bagaznika i tylnej kanapy. Przy barku pomiedzy siedzeniami mozesz w kazdej chwili go wyciagnac jak planujesz cos przewiezc dluzszego albo piatego pasazera. Ale pomysl z lodowka tez ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz tak bardzo chcesz mieć barek w passacie, to zalej lepiej wnęke koła zapasowego cementem, odcisnij sobie butelke wina, dwa kieliszni i gotowe.

 

Ba! Jak będziesz miał więcej fantazji (patrzac na pomysł zrobienia barku to akurat jej Ci nie brakuje) to możesz sobie odcisnąć poza butelką szampana także inne butelki i kieliszki a dodając stalowy stelarz zrobić nawet wieszak na mokre szkło.

 

A skoro już masz zamiar zrobić sobie barek na wyjazdy we dwoje, to wmuruj sobie także kibel, abyś po romantycznej nocy w samochodzie miał się gdzie załatwić rano.

 

:D

Edytowane przez witek-b5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zalewać cementem myślę, że można nalać wody i i nogi moczyć popijając piwkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat sie do tego nie nadaje to nie maybach tylko zwykłe pyrkajace toczydło i tego typu "bajery" sa nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki model passata widzieliście? Myślę, że tam barek się mieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak juz tak bardzo chcesz mieć barek w passacie, to zalej lepiej wnęke koła zapasowego cementem, odcisnij sobie butelke wina, dwa kieliszni i gotowe.

 

Ba! Jak będziesz miał więcej fantazji (patrzac na pomysł zrobienia barku to akurat jej Ci nie brakuje) to możesz sobie odcisnąć poza butelką szampana także inne butelki i kieliszki a dodając stalowy stelarz zrobić nawet wieszak na mokre szkło.

 

A skoro już masz zamiar zrobić sobie barek na wyjazdy we dwoje, to wmuruj sobie także kibel, abyś po romantycznej nocy w samochodzie miał się gdzie załatwić rano.

 

:D

 

 

Te witek srytek czy jak ci tam? jestes bardzo wyszczekany, na forum takich gamoni nie potrzeba, jak nie jestes zainteresowany tematem to sie nie wypowiadaj albo zmien teksty bo jestes jak dziecko, zauwazylem to juz w twoich innych wypowiedziach a ten twoj wiek 22 lata to tlumaczy troche hamowatosc

 

A wracajac do tematu to nie pytalem co bys u siebie w bagazniku zrobil i gdzie bedziesz sie zalatwial bo to malo mnie obchodzi. Pytanie bylo inne jakbys nie przeczytal calego watku. Czy da rade zrobic taki barek.

Edytowane przez rugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki model passata widzieliście? Myślę, że tam barek się mieści.

fotomontaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witek srytek

hamuj się

 

 

Pytanie bylo inne jakbys nie przeczytal calego watku. Czy da rade zrobic taki barek.

jasne ze da:

img1398lh6.th.jpg

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasne ze da:

Czy to jest zestaw naprawczy w miejsce kola zapasowego ? :564::D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hamuj się

 

 

 

jasne ze da:

img1398lh6.th.jpg

 

:D

hamuj się
szanuj sie synku to ja bede sie hamowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zamknal temat barku bo tu zaraz wojna bedzie... Bez cisien koledzy!

 

Swoja droga Rugo, piec lat roznicy i juz nie mozecie sie dogadac? :P hehe

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, temat do usuniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga Rugo, piec lat roznicy i juz nie mozecie sie dogadac? :P hehe

to nie chodzi o dogadanie(bo to nawet nie byla proba dogadania sie) tylko zawsze zjawi sie ktos kto zostawi upierdliwy post byle dogrysc, byle osmieszyc! po co?! -zeby trafic do dzialu "najlepsze teksty z forum" ?! albo byc nominowanym do wypowiedzi roku?! czy aby pokazac ze potrafi grypsowac??? a moze to IQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności