Skocz do zawartości
Romi

Pogaduchy Małopolskie

Rekomendowane odpowiedzi

:bry :kawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji ten carbonowy cupholder pasuje do tej kalwarii jak pięść do nosa trzaby go okleić

dlatego też pewnie zauważyłeś że conajmniej w kilku miejscach tego forum piszę pytanie odnośnie brakującej części tego cupholdera abym mógł się wymienić na "drewniany". Póki co były poważniejsze tematy do ogarnięcia w pierwszej kolejności ;)

 

 

Wilson będziesz jutro na spocie ?? mam zabrać ze sobą dokładkę zderzaka ???

nie bierz, nie dam radę być.

 

a jutro zaczyna się classicmotoshow :D :D :D :D :D:hurra :marecek :jupi :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza jak zawsze zresztą :haha

 

Pije se :piwko i co i Qufno no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wrocilem do domu. Wymiana skrzyni biegow w passku Pitera przebiegla pomyslnie:) a tak po za tym, to dwumas z AFN fajnie sobie radzi w AEB (czy jakos tak, 1.8t w kazdym razie)... Teraz wanna i spanie, bo "rano trzeba wstac..rano to jest!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rano to jest!"

wiem coś na ten temat :bleble dzisiaj wstałem godzinę spóźniony bo siedziałem do 1 przy kaczce i ****. Miałem ją wczoraj zawieźć ale .. zdechła w momencie kiedy ruszałem spod domu. Brak iskry i ni uja nie mogę ustalić przyczyny :(

Szkoda mi tylko że nie postawię jej na wystawie bo napaliłem się jak łysy na grzenień, trochę taka potwarz.:cenzura

Jak twierdził znajomy: "co ty od niej chcesz-przecież ona jest starsza niż węgiel" więc chyba jej wybaczę ;)

Cóż, na przyszły rok odpisuje ją już na maks. Ale na wystawę i tak pomykam! ;)

 

Weeeeeeeeeeeeeekeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeend :D:hyhy :marecek :lol :bezzebow i to ładny łykent :)

 

 

dwumas z AFN fajnie sobie radzi w AEB

i to jest dobra informacja :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry panyy :P wilson widzę humor i tak dopisuje mimo, że kaczka padła na twarz :P

 

miłego dzionka ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kaczka padła na twarz :P

hahaha raczej na dziób ;) generalnie ma już 41 lat więc było to wliczone w ryzyko i od 2008 r pierwszy raz mnie zawiodła :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 4h do weekendu ehh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć! byłem wczoraj na classicmotoshow :D :marecek :jupi :hurra

Fakt bilet 20 PLN ale warto! Bardzo ciekawa wystawa! ;) Dodatkowo są dwie sale: porsche i mercedes i tam od starego do nowego :ok

Piździk tez był, znaczy komar, ale brakowało tam kaczuchy;)

Generalnie warto oglądnąć. Niezłe kanciaste ferrari z lat... nie pamiętam, ale stare. No było na czym oko zawiesić :D Wystawa do niedzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bry Wieczór...właśnie wróciłem z meczu siatkówki ITALY : PORTORYKO (1:3) w Kraków ARENA.

Trzeba przyznać że piękną ARENĘ mamy w Krakowie. Meczyk pierwsza klasa...aja ja ja jaj puertoryko :wesolyromek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozazdroscic Mario! Ja nawet ostatnio mialem okazje dostac bilety z firmy, ale niestety czasu teraz nie ma. Passacik sie odnawia troszeczke, dom wykanczam, praca tez troszke inna i sami wiecie jak to jest "wydluz dobe jakims sposobem" a tu sposobu ni ma, a po 20h ciezko jest dzialac caly czas bo potem kazdego dnia jest noc zywych trupow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na tym meczu. Aja ja ja jaj.... puertoryko :wesolyromek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ITALY : PORTORYKO (1:3)

makarony dostały w upę?! no nie wierzę :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Ja wczoraj byłem na meczu USA - FRANCJA (1-3). Mecz był fantastyczny i największa ilość kibiców była ponad 15000. Wrażenia w hali są niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać na początku nowego tygodnia :bry :kawka

 

powrót do codzienności po weselnym weekendzie :lol :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bry :kawka

 

weekendzik udany na SCP :D

ehhh działo się nieziemsko :) fajne fury, skąpo ubrane dziewczyny, moc atrakcji - takie weekendy lubię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć cześć! :)

 

powrót do codzienności po weselnym weekendzie

takie powroty po dobrych weselach są zwykle ciężkie .. ;)

 

Powracając do siatkówki, pozazdrościć chłopakom że udało im się być na tak renomowanej imprezie jak Mistrzostwa Świata w siatkówce :ok Natomiast co sądzicie o zakodowaniu transmisji? Czy odczuliście że w Polsce, w Krakowie jest taka impreza? Jakie macie zdanie, czy było to normalne skorzystanie z prawa własności z jakiego skorzystał Polsat czy też wręcz przeciwnie, kradzież ducha mistrzostw powiązane z ukręceniem łba? Jakie Wasze opinie?

 

Co do zbliżających się ciekawych imprez motoryzacyjnych to:

Dla miłośników driftu :hurra 20-21.09

http://driftopen.com/runda-iv-krakow-21-09-2014

(cena biletów sobota 15, niedziela 25 PLN - takie info dostałem od organizatora)

 

 

A w najbliższy weekend (13-14.09) MOTOLEGENDY PRL:

http://www.motolegendyprl.pl/

(tu można pojawić się również swoim "zabytkiem") :marecek

motolegendy.jpg

Edytowane przez wilson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Polsat puszcza transmisje zakodowane tylko dlatego że główny sponsor którym była spółka skarbu państwa się wycofała w ostatniej chwili ze sponsorowania ( podobno rozgrywki między rudym i Schetyną) i co by nie za dużo stracić zakodowali. Według mnie Pana Zygmunta stać na to ,aby puścić mecze w ogólnym paśmie bo i tak sporo kasy dostał od zagranicznych stacji tv. Czy to kradzież ducha mistrzostw ??? Nie wydaje mi się.

Może przez to że ktoś nie miał możliwości oglądania w tv zdecydował się wybrać oglądnąć na żywo.

Jeżeli ktoś nie bywał w okolicy Areny to pewnie nie odczuł ,że są jakieś mecze w Krakowie. Gdyby jednak Polska reprezentacja tu grała to byłoby inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekord w grzybobraniu pobity. W sobotę 35 kg zebrałam:)

Tak grzecznie tu komuś przypomnę o grillu pewnym:)!!! Znowu ktoś pomylił się lekko w zeznaniach i położeniu pewnych krain geograficznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności